Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla mnie dziewczyna ktora nie akceptuje seksu analnego jest spalona

Polecane posty

Gość gość
zamieść tu fotkę swojego "sprzętu"wtedy zobaczymy czy masz z czym poszaleć,aha wydepiluj sie wcześniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś zamieść tu fotkę swojego "sprzętu"wtedy zobaczymy czy masz z czym poszaleć,aha wydepiluj sie wcześniej . -------- :-D------------- Jak ja mam zamieścić tu fotkę sprzętu to Ty zamieść zdjęcie d**eczki. Zobaczymy czy będę zainteresowany. Depilować się nie muszę, zawsze jestem wydepilowany. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:14,tobie sie chyba mózg pali z pragnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaakkkk???tylko po co i tak przed kompem siedzisz i marzysz,chyba,ze w lustrze przeglądasz się,:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thineczka dziś Dzięki Bogu mój facet jest normalny a nie ukryty gej. Twój facet nie przyznaje się przed Tobą jakie ma pragnienia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taaaakkkk???tylko po co i tak przed kompem siedzisz i marzysz,chyba,ze w lustrze przeglądasz się,jezyk.gif , ---------------:-D I tu się srogo mylisz!!! :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:22,ta fotka to w spodniach,w stringach czy jak?masz jakiejś wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj w stringach na początek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to sie mozna srogo mylic bo nie wiem,wez ty sie chłopcze lepiej za naukę bo 6klasisci cię wyprzedzają.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Dla mnie dziewczyna ktora nie akceptuje seksu analnego jest spalona -masz racje dla mnie facet który nie dał analnie d**y tez jest spalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat rozmawiamy o wszystkim i mamy różne akcje za sobą.Jednak anal nie jest mu potrzebny.To jak wkładanie penisa w psią kupę na trawniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jak to sie mozna srogo mylic bo nie wiem,wez ty sie chłopcze lepiej za naukę bo 6klasisci cię wyprzedzają.jezyk.gif ---moja Droga!!! 6 klasa to już dawno za mną. :-P Dawaj ten tyłek bo się rozmyślę i szpilki Tobie przepadną!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam najpierw na twoja fotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thineczka nie ma pojęcia o czym pisze skoro porównuje to do wkładania w psią kupę. Chyba, że jest drugie wytłumaczenie. Próbowała, ale tyłka nie umyła i wyszło jak wyszło. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czekam najpierw na twoja fotka ----jest duży problem!!! :-D Jak zobaczysz moją fotkę to stwierdzisz że za szpilki za 600 zł nie warto sobie tak d**y rozrywać i zaśpiewasz buciki za 1200 zł. :-D Tak więc dawaj tę fotę pupci a potem sfinalizujemy resztę. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok,juz wszystko na temat,nie masz sie czym pochwalić to czesc,pomarz sobie jeszcze .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę próbować bo akurat mamy w sypialni tyle pomysłów,że anal jak pisałam nie jest nam potrzebny.Tyłek to tyłek,robisz nim kupę i do tego służy a gejom mówimy nie.A może anal za anal hmm?Facet kobiecie a ona jemu wibrator lub dildo w dupkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thineczka widzisz tak się jeszcze nie bawiłaś. On Ciebie, a Ty potem go. Mogłoby być fajnie. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam dodać szpilki za 600 mogę kupić sobie sama ,mam faceta ,dla niego to jest pryszcz,nowe w sumie nie są mi potrzebne,mam ich cala masę ale ty masz ciśnienie -współczuję -faceci maja przegwizdane.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 16:20 zamieść tu fotkę swojego "sprzętu"wtedy zobaczymy czy masz z czym poszaleć,aha wydepiluj sie wcześniej . Wydepiluj się najpierw? jak mu jeszcze włoski nie zaczęły rosnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko jaki temat... :D a kogo to obchodzi gejusie i prymitywie kto jest dla ciebie spalony? wiesz co, ja bym nawet na takiego jak ty nie nas\rała. Po co komu zboczeniec co lubi zabawy z kałem. A tak w ogóle to sam lubisz jak ktoś ci wkłada coś do doopy? :) no bo wiesz, seks analny jak już to w dwie strony, tak więc dziewczyna też powinna ci w doope wsadzić wibratora i zobaczysz jak fajnie dewiancie śmierdzący go\wnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaniesz bolca w doopsko i koniec dyskusji nastolatko hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jestes spalony pedalku mikrusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bolca ? to raczej wyglada na gwozdzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ... nawet nie gwozdzik , to jakas glizda :D.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glizde to sama masz miedzy nogami i smierdzi rybą hahahaha , mikro ci/po :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gwoździk bez włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×