Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

uczucie wygasło z jej strony

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam 21 lat i byłem z dziewczyną 3 lata młodszą. razem byliśmy 3 lata praktycznie bez kłotni. W ostatnim czasie trochę ją olewałem-kumple i problemy na głowie z matką-poważnie chora ale dalej mnie wspierała. Mieszkaliśmy jakiś czas razem itd i potem wyjechałem na 1 miesiąc i przyjechałem po nią tutaj na kilka dni. W tym czasie jak mnie nie było poznała nowe towarzystwo a kiedy mieszkała u mnie czatowałą z chłopakiem za plecami bo ją olewałem. Teraz wiem co zrobiłem źle i próbuję naprawić ten błąd bo jest całym moim światem. Codziennie dostawała kwiaty,przychodziłem do niej a ona kazała mi tylko wyjść i powtarzała ze mnie nie kocha ale widzialem w niej ze sama siebie oklamuje bo spotykala sie z tamtym chlopakiem a w ostatnich dniach spala ze mna itd. Dowiedzialem sie kim ten chlopak jest i napisalem do niego ze ma dac spokoj bo ona sie pogubila i powiedzialem mu ze wzsystkeigo nie wie. Powiedziala mu ze mna spala itd i olal ją -chciał ją tylko wykorzystac a ona za nim latala. Zostałem raz u niej na noc po imprezie i przeczytalem wszystkie rozmowy z nim-on wszystko kazal jej mowic i robic jak robotowi. Rano jej powiedzialem ze jest skonczona dla mnie ze wszystko widzialem co pisala itd i zaczela plakac przepraszac mnie i prosic abym dal jej szanse i ze mnie kocha. Dalem szanse i wszystko ladnie pieknie, pojechalem na 2 dni i przemyslala sobie ze jednak nie chce ze mna byc a kocha mnie jednak jako przyjaciela. Błagalem ja wczesniej na kolanach z pierscionkiem aby wrocila do mnie ale kazala tylko przestac i wyjsc- bylo to wtedy jak on jej mowil co ma robic. Teraz sie z nia spotykam i zerwala kontakt z tym chlopakiem tak mi mowi ale dalej nie chce ze mna byc. Staram sie jak moge i wiem jakie bledy popelnilem. Widze ze mnie kocha bo znam ja doskonale. Kazdy znajomy i z rodziny jest w szoku ze miedzy nami jest tak jak teraz bo moja rodzina ja uwielbia i jej rodzina uwielbia mnie. Z jej siostra jak przyjaciele i jej cala rodzina mnie lubi a ja jej rodzine lubie i odwrotnie. Nie wiem juz co mam robic tym bardziej ze wyjezdzam znow. Podczas kiedy sie staralem koledzy zabrali mnie na weekend na imprezy i jeden z naszych kolegow jest kawalerem. Poznal dziewczyne ale nie chciala do niego przyjsc bez kolezanek i przyszly we 3 do nas. Jednej sie spodobalem ale ignorowalem ja totalnie i wszystko opowiedzialem dziewczynie-nawet nie pilem nic, nie mialem humoru bo myslalem tylko o niej. Nie wiem co jeszcze moge zrobic. Teraz wyjezdzamy na 4 dni na wesele do jej rodziny ale ona twierdzi ze nic to nie zmieni jade tylko jako osoba towarzyszaca.. Jest strasznie uparta i jej siostra juz tez nie ma na nia sily,ale wiadomo zawsze bedzie za nia bo to siostra. Wiem co zrobilem zle i ona tez postapila niewlasciwie i wine mamy oboje. Nie rozumiem tego wszystkeigo. Co mam wedlug Was dziewczyny zrobic? Bez niej nie potrafie funkcjonowac bo jest calym moim swiatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×