Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to naprawdę taki wstyd??

Polecane posty

Gość gość
Szefowa jeszcze nic nie wie o ciąży! Będę pracować tak długo jak dam radę. Moja praca nie wymaga bóg wie jakiego wysiłku fizycznego a przynajmniej będę wśród ludzi a nie sama siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kilka dziewczyn, które zaraz po szkole miały etat. Co w tym takiego dziwnego skoro mają zawód. Autorko skoro oboje się cieszycie, to nie ma co się przejmować tesciową. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnij szmatę w doopę ! A jej syn -25 lat to chyba nie za młody na dziecko ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli oboje jestescie ogarnieci i zajmiecie sie dzieckiem to nie ma sie czego wstydzic. A tesciowie skoro wola przejmowac sie opinia ludzi,... ich problem, nie twoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądaj się na tą stara krowę!!!!! Ciesz się twoim stanem bo jest czym:) gratuluję i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzamnie glupota
MI się w głowie nie mieści jak w dzisiejszych czasach można ,, wpaść,,? Jest taki zakres środków antykoncepcyjnych do wyboru do koloru więc nie rozumiem jak może dojść do nie planowanej ciąży? Osobiście nie wierze w coś takiego jak ,, wpadka,,, bo jeżeli ludzie się bzykają bez zabezpieczenia to nie jest wpadka, tylko głupota, no chyba że ktoś świadomie to robi bo chcę zostać rodzicem to ok. NO ludzie to nie średniowiecze przecież, gumki można kupić nawet w kiosku czy na stacji paliw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×