Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jeżeli podobają mi się niskie drobne kobiety to znaczy że jestem pedofilem?

Polecane posty

Gość gość
ciemny blondyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj To znaczy ze masz jakieś braki i nie szukasz partnerki tylko małej kukielki gość wczoraj Biosz sie kobiet jesteś kryptogejem . //dobrzy jesteście :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dobrzy jesteście :D :D" powiedziała żyrafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś nienormalny wysoki facet powinien zadawać się z wysokimi kobietami, nie z krasnalami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 158cm i z tego powodu mam nie mieć mężczyzny? Jestem niska ale mam jednak mimo wszystko w miarę kobiece kształty, wzrostu się przecież nie wybiera, a gusta są różne inni wolą wysokie inni niskie i tyle, to że woli niskie nie znaczy ze jest pedofilem tak samo jeśli lubi wysokie nie znaczy ze woli babochlopy (jest kryptogejem) , jeden woli niskie inny wysokie to wszystko, obie osoby będą normalne bo przecież w obu przypadkach podobają im się DOROSŁE kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś nienormalny wysoki facet powinien zadawać się z wysokimi kobietami, nie z krasnalami pechowiec.gif x powiedziała żyrafa której nikt nie chce bo nie może zmieścić się we futryne od drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jesteś w 100% normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jak ciemny blondyn i tala sylwetka, wysoki bylbyś zapewne w moim typie :-P i ja też mogłabym Ci sie spodobać bo jestem niska i drobna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, jak jak najbardziej normalny. Nienormalne by było i zboczone gdyby podobała mu się nadwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×