Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dobromira

Sa tu mamy 3 latkow ktore daja mm?

Polecane posty

Gość gość
Jasne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobromira mnie nie chodzi zaraz o przewitaminizowanie dziecka witaminkami z mm, chodzi o to że jak widać matki myślą że dziecko potrzebuje tych witamin z proszku co jest błędem. O to mi chodziło. Nie wiem czy te matki nie wiedzą że syntetyczne witaminy nie są w organiźmie dobrze przyswajane tylko gromadzone na boku o odkładane jako toksyny? Część jest oddawana wraz z moczem, część odkłada się ze szkodą dla organizmu. Wiedza nie boli, boli ślepa duma która wyrasta na niedziedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie mleko modyfikowane dla 3 latka to jak vibovit :). Podawałabym tylko niedożywionemu dziecku lub takiemu które ma anemię a nie zdrowemu bykowi . Kubeczek mm? Trochę śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
corka ma 2latka i 9 m-cy i codziennie je kasze na mm, do niedawna jeszcze pila samo z kubka,ale nie przepada,wiec juz jej nie robie,zreszta poszla do przedszkola i zwykle mleko tez toleruje. Je kefiry,jogurty naturalne,sery.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moje dziecko skończyło 3 lata to powiedziałam basta. Jest za duże i koniec . Głównie dlatego że raczej ładnie je a jak przeczytałam ile takie mleko ma kalorii to stwierdziłam że będzie szersza niż wyższa. Trochę to trwało ale przekonała się do krowiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Enfamil Premium 4 może być stosowany aż do 6.roku życia. Wraz ze wzrostem dziecka wzrastają jego potrzeby. Enfamil Premium 4 zawiera Triple Nutrition System, ze specjalną mieszanką składników odżywczych oraz błonnikiem i prebiotykami, zapewniając prawidłowe żywienie, odpowiedniejsze niż mleko krowie." Opis z etykiety enfamil. do 6 roku życia można niby podawać, więc 3 lata to chyba żadna katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże wy serio wierzycie w to co piszą producenci mm na etykietach? Przecież to jest wielki biznes tu chodzi tylko o zyski a nie o zdrowie waszych dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój chudy jak patyk i pił 3,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, macie rację :). Niech każdy robi jak uważa bo to trochę jak waleniem głową o kamień. Każdy musi jednak po swojemu robić i tyle bo już się przekonałam dzięki kafe że tyle opinii i charakterów ile ludzi. Muru głową nie przebijesz. Pozdrawiam i zdrówka dla waszych pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Enfamil premium 4 ? To jeszcze nic :D...poczekaj aż numer 5 na rynku się pojawi, wtedy będzie wesoło, póki co to jeszcze śmiech kontrolowany :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam nic przeciwko mm ale podawanie go w butelce ze smoczkiem 3latkowi jest conajmniej dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem ale po tych artykułach które tu podano jeżeli ktoś nie wiedział i się upierał że mm zdrowe to ok ale jeżeli przeczytał i nadal sądzi po swojemu to znaczy że nie ma komu udowadniać bo głupoty się tym sposobem nie wyleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, ani mm w wieku trzech lat ani butelka nie pasuje a z tych dwojga chyba butelka najmniej groźna, tyle że zęby pokrzywi ale nie zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pań które chcą uświadomić - Weźcie dziewczyny pod uwagę to że wasza energia nie idzie na marne a to że nie wszyscy podzielają wasze zdanie to nie znaczy że każdy kto tu wchodzi to ćwierć inteligent. Kto ma coś z tego dla siebie "wziąć" to weźmie a kto nie to nie i tyle. Fajnie że są wogóle osoby którym chce się innym takie informacje podawać bo większość tematów na kafe to tylko po to żeby na złość zrobić, podjudzić do głupich dyskusji albo podroczyć się i tyle. Moje dzieci były karmione mm bardzo długi czas ale ja zawsze sądziłam że odżywki dla dzieci muszą być bez zarzutu (to było 10 lat temu). Przeczytałam kiedyś że mleka dla niemowląt sprzed 20 lat to dopiero były bomby ze szkodliwymi tłuszczami , do tego mleka te były przebiałczone kilkanaście razy ponad normę co dziś jest niedopuszczalne. Jak widać mleka modyfikowane nawet dziś są nieidealne i chyba nigdy nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Enfamil 4 ? Dla 6 latków? :D. I co, wy to łykacie tak poprostu? Nie pytacie się po co to i na co? Jaki pożytek z tego ma mieć dziecko? Czy to jest naturalne i bez skutków ubocznych dla żołądka podawać tak długo mleko z proszku? Jesteście społeczństwem które nie pyta, nie docieka, wam można byle kit wcisnąć i odrazu wasz umysł koduje to jako prawdę jedyną. Bardzo tępa generacja kobiet i matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ty gosciu wyzej jestes po prostu chamka bez oglady, ktora nie potrafi normalnie rozmawiac. Mozliwe ze masz wiedze na dany teamt ale jestes bardzo nieprzyjemna w odbiorze. Dziwi mnie ten temat. Moj maly ma 3 latka i do niedawna pil MM. Zalozylam tu nawet temat bo sie martwilam i mamy powiedzialy ze niech pije, nie bylo zadnych negatywnych wypowiedzi. Kolezanki radzily tak samo, mowily ze za kilka m-cy sam odstawi. I tak sie tez stalo. MM Enfamil jest do 3rz (tu gdzie mieszkam). I nie oceniaj gosciu pochopnie jak nie znasz sytuacji, bo z roznych przyczyn ludzie podaja MM do tak poznego wieku. Myslisz ze jak dziecko chce pic normalne mleko, zjada owoce i warzywa, to matki na sile wpychaja mu jeszcze MM? Troche wiary w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak. Łatwiej jest dać flachę niż zrobić normalne śniadanie, poza tym dzieci są przyzwyczajone i uzależnione do butelki z mlekiem modyfikowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×