Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sen o poprzednim życiu

Polecane posty

Gość gość

Miałem przed chwilą bardzo reaiistyczny sen i zastanawiam się czy nie było to wspomnienie z poprzedniego życia.Byłem w tym śnie dziewczyną,uczennicą iiceum w latach siedzemdziesiątych w PRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniec sześdziesiątych,początek siedemdzsiątych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze gdy słyszę o reinkarnacji myślę, że to obcy byt błąka się po świecie i podczepia się pod wrażliwszą na takie sygnały jednostkę i przekazuje jej swoje wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:20 Bardzo możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie? Ludzie łapią się na teksty o reinkarnacji bo działają na wyobraźnię, fakt. Ale kto zaręczy, że to albo demony albo zagubione dusze które z jakiś powodów krążą dalej między ludźmi nie szukają za wszelką cenę ciała, w którym mogłyby pomieszkiwać? Może to delikatna mniej spektakularna forma opętania? A na pewno wampiryzmu energetycznego ze strony bytu zdeterminowanego podtrzymywać iluzję, że jego życie trwa nadal. To świadczyłoby o niezwykłej wartości życia, które najwyraźniej ma swoje zalety za którymi niemateroalne byty tęsknią. Myślę, że chodzi o utraconą wraz ze śmiercią możliwość naprawy błędów w tym wybaczenia tym, którzy te życie niszczyli a może przerwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kiedyś miałam taki sen tylko że byłam w nim kobieta malarka i to były bardzo odległe czasy jeszcze pociągów parowych. Był to bardzo niesamowity sen, jak film i bardzo realistyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo mało realne żeby to były wspomnienia z poprzednich wcieleń bo wspomnienia ma się w mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×