Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marzena_horod74

Szkolenie rozwoju osobistego

Polecane posty

Cześć dziewczyny, czy myślałyście o warsztatach rozwoju osobistego, takich wyjazdowych jako formie zmiany życia? Moja koleżanka pojechała po rozstaniu z mężem na jeden z takich warsztatów do Michała Pasterskiego i była zachwycona. W malowniczym otoczeniu odłączyła się od problemów i pozwoliło jej to bardzo szybko otrząsnąć się po rozwodzie. Teraz radzi sobie lepiej niż kiedykolwiek, awansowała i jest w ogóle jakaś szczęśliwsza. Namawia mnie na wyjazd na warsztat tej samej firmy. Co myślicie o czymśtakim? Podobno są jeszcze miejsca na październik i się mocno zastanawiam... Koszt mały nie jest, ale to jest taki "full pakiet" - lifearchitect.pl/warsztaty/kobieca-strona-mocy-pazdziernik/

Gość gość
To kwestia nastawienia, bo jeżeli kto wierzy w takie rzeczy to zapewne poczuje się lepiej. Ale to takie placebo, które działa wtedy gdy wierzymy. Dla mnie to moda i sposób na naciąganie frajerów na grubą forsę. A te wszystkie ich sztuczki można znaleźć sobie w internecie i poćwiczyć w domu.

Gość gość
jak ktoś wyżej napisał, naciąganie na kasę i wszystko w temacie. a za te pieniądze można kupić kilka fachowych książek i samemu się wyedukować i jeszcze zostanie na inne rozrywki jak już się tak bardzo rozwiniecie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować