Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem wysoki, mam szanse u niskiej dziewczyny ?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś A jakbyś takiego spotkała, to pewnie po czasie dałabyś mu kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fajnie :D :D czemu my się nigdy nie poznaliśmy. Mógłbyś mnie nosić na rękach całymi dniami :D Nawet i nie jak swoją dziewczynę, ale moglibyśmy się powygłupiać tak po koleżeńsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś A jakbyś takiego spotkała, to pewnie po czasie dałabyś mu kosza. xxx Na pewno nie ;) Ostatnio dałam kosza facetowi, ale totalne przeciwieństwo do Ciebie (sądząc po opisie). Nie lubię "szalonych" związków, wolę relację z osobą stabilną i spokojną ;) Może to też dlatego, że się zdążyłam wyszaleć, wyszumieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ciebie nosiłbym na plecach, moją dziewczynę (gdybym miał) pod pachą, a Twoje dziecko w nosidełku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale sama przyznaj, że wiele dziewczyn ma tendencję do olewania facetów, którzy są bardzo oddani w związku. Kobiety zazwyczaj płacza za bad boyami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszenie swojej, niskiej dziewczyny na rękach musi być bardzo miłym przeżyciem. Gdybym taką miał nosiłbym ją na barana i na rękach. Z resztą widzę, że inni też tak by chcieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale sama przyznaj, że wiele dziewczyn ma tendencję do olewania facetów, którzy są bardzo oddani w związku. Kobiety zazwyczaj płacza za bad boyami. xxx Ja akurat za bad boyami, z którymi byłam nie płaczę. Ba ! Nawet nie wiesz jak się cieszę, że się z takimi typami rozstałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą Channing Tatum ma 188 cm wzrostu a jego żona 157. Więc nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To musieli zajść Ci nieźle za skórę. A ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość dziś To musieli zajść Ci nieźle za skórę. A ile masz latek? xxx No nieźle mi zaszli za skórę, to fakt ;) kobiet się o wiek nie pyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×