Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy szesnastolatek jest w stanie podołać ojcostwu?

Polecane posty

Gość gość
no i jak tak wcześnie na garb jego spadła tak ogromna odpowiedzialność, to na 99,999999...% koło 40tki będzie miał wściekliznę "tej" części ciała, jak sie za młodu nie wyszumiał to wspolczuje jego przyszlej zony, koło 40tki ten człowiek dostanie małpiego rozumu. młodośc nie jest od zmieniania pileuch ni gotowania kaszek, to czego on nie doświadczył, odbije sobie jak juz bedzie mial prawie dorosle dzieci i zone. Już teraz im wspolczuje. i nie bedze to wynikało z tego ze on jest zly czy zepsuty, ale to normalna kolej rzeczy, na wszystko musi byc czas na zabawe tez musi. a on nie bawi sie teraz to nie boj nic potem sie zabawi :/ nie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz...to jest konsekwencja ,nie ma co sie uzalac az tak bardzo,i tak jest w lepszej sytuaxji niz dziewczyna - nie oszukujmy sie.A za bledy sie placi,najbardziej zal dziecka,ze od razu jest naznaczony pietnem rozbitej rodziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo czy rozbitej, w koncu jego rodzicie są w nieformalnym związku, on jest jej chłopakiem, więc na razie rodzina jest ok oby tak dalej. ale chyba cos jest niehalo bo dowioedziałam sie ze on podrywa inna osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby im sie udalo,co jest malo prawdopodobne...no ale zycie bywa zaskakujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn też ma 16 lat i jest ojcem trójki dzieci. Każde z inną dziewczyną. Jestem z niego dumna! Znam sporo chłopaków co mają 25 czy nawet facetów po 30 co nawet nie byli na jednej randce czy nie mieli nawet jedne dziewczyny a nawet są prawiczkami a on jest taki dojrzały i wartościowy, że jakaś dziewczyna chciała z nim uprawiać seks i nawet został ojcem. Byle kto ojcem nie zostaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mój kolega podołał. mało tego na 18 urodziny urodził mu się trzeci syn smiech.gif i dał radę, są na prawdę ustawioną rodzinką aa i dodam że nie wywodzi się z patolki, jego ojciec był wtedy dyrektorem sporej szkoły." Że co ? żart jakiś. Tatuś uczniaka dał kase na życie dla 5-rga ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to sie stało ze osoba 16letnia w dobie internetu nie wie, jak gume na członka założyć? normalnie gorzej niż w Afryce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale czy ty sie tak podniecasz ? chłopak madry a gumy nie potrafi założyć ? Druga sprawa jak ktos jest niedojrzały to seksu nie uprawia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. Jak widział jak rooochac, to bedzie wiedział jak teraz zaperrdalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Pewnie to ona jakaś nie ten teges. mój wujek docent na uczelni miał sytuację że przed laty jego jeszcze wtedy dziewczyna go wkręciła że ma niepłodne i że ma jakieś zaburzenie że lekarka jej powiedziała że w ciążę na pewno nie zajdzie. I co> i zaszła, w wujek uwierzył jej i wpadka. xxx Następna obrończyni cudzych ku/tasów :o Twój wujek biedny wkręcony ojojojojjjj! i co mam w zdziwienie wpaść? Dziecko może się przytrafić zawsze i trzeba to mieć na uwadze. Dorosły facet powinien wiedzieć skąd się dzieci biorą. WKRĘCIŁA go hahahaha padłam, on mimo wszystko jak tak chciał miec pewność powinien zakładać gumę. Pan docent, a w kalendarzyk watykański wierzy, bo ona powiedziała, że ma niepłodne więc już gumeczki nie założył hahahahaha no błagam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A ja i tak będę twierdzićź że to nie jest jego niedopatrzenie, chłopak prymus, same piątki w szkole, elokwentny, oczytany, nad wiek rozwinięty, dojrzalszy niż rówieśnicy. I co, nadal wmawiacie że to on był nieuświadomiony i to jego wina??? Proszę was, chłop co konkursy wygrywa nie wie ze sie gume zakłada??? nie uwierzę w to, nie uwierze ze ta ciąża to głównie jego sprawka xxx Poczytaj się ty wielka obrończyni :o Nie założył jednak tej gumy, nie ważne czy umiał czy nie NIE ZAŁOŻYŁ! Koniec, kropka!! i co mu po tych konkursach idiotko? To świadczy tylko o tym, że umie się uczyć na pamięć i ma zdolności do typowego rycia w typowej polskiej szkole. Oczywiście, że ta ciąża to nie jest GŁÓWNIE jego sprawka, bo jakbyś uczyła się biologii to byś wiedziała, ze do tego trzeba dwojga, a więc 50% na 50% Taki jest mądry, a nie wiedział, że dziewczyna może skłamać, może się pomylić, może zapomnieć o tabletkach? taki mądry, a nie wie, ze zabezpieczenia czasem zawodzą? Bzykasz się to miej na uwadze wszystkie konsekwencje, a jeżeli się jednak ich boisz to się nie bzykaj! Winę ponoszą oboje w takim samym stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zebys czasem rzadkiego gowna nie popuściła z tej podniety przedmówczynio bo zasmrodzisz cala kafeteryję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dojrzalszy niż rówieśnicy" hahahaha 16 lat i dojrzalszy, a roooocha bez gumy, bo mu dziewczyna powiedziała, że bierze tabletki hahahaha no to ja w takim razie byłam smarkata, głupia i niedojrzała, bo zrobiłam to pierwszy raz w wieku 20 lat z facetem z którym byłam od roku i z zabezpieczeniem o ja niedojrzała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"szesnastolatek który ewentualnie mógłby podołać ojcostwu nie spładza dziecka w wieku szesnastu lat" - dobry komentarz. niewykluczone jednak, że włączy się instynkt tacierzyński. z drugiej strony, często słychać o porzuceniach, nie tylko przez szesnastolatków ale facetów/chłopaków z przygodnych relacji. z drugiej strony, jaka dziewczyna nie dba o to na tyle, by nie zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×