Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiekk90

Starania o dzidziusia

Polecane posty

Hejjj!! cZY są tu dziewczyny, które starają się od jakiegoś czasu o dzidziusia i nie wychodzi??? Ja z męzem staramy się od pół roku i nic... miałąm nadzieję że może teraz się udało...i nawet jak dzis test zrobiłąm to przez chwilę ujrzaą bardzo bladą 2 krechę... ale to chyba moja wyobraźnia już szaleje... ;/ macie jakieś sprawdzone sposoby na zajście w ciąże- pyt do tych którym sie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszya
Raczej nie ma sprawdzonych sposobów. Wyluzujcie i spokojnie czekajcie. Spróbuj mężowi podsunąć folik bo niedobory tej witaminy mogą spowodować problemy z plemnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staralam się z mężem 2 lata. W końcu wybrała się do lekarza i okazało się że mam niedoczynność tarczycy. Miesiąc po wizycie u endokrynologa i graniu tabletek zaszlam w ciążę. Syn ma teraz 9 miesięcy:-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zobaczyłaś drugą bladą, nawet bardzo bladą krechę, to jesteś już w ciąży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calkiem mozliwe. Powtorz test za dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, mozesz być juz w ciąży. Tego Ci życzę, ale jesli nie zacznijcie brac z mężem mleczko pszczele, ale w dawce potrojnej. My tak robiliśmy i zaszlam w ciążę w pierwszym cyklu. Zresztą poczytaj o wplywie mleczka na plodnosc. Pozdrawiam - Mama prawie 3-miesiecznego Chlopczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie to chyba urojona kreska byłA:( bo teraz na papierze został mi lekko zabrarwiony na brąz śluz... także pewnie okres nadciąga:( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiekk, nie chce wzbudzać w Tobie falszywych nadziei, ale ja bedac juz w ciąży, w terminie miesiaczki dostalam kilkudniowe krwawienie, a mimo to ciąża byla, rozwijala się prawidłowo i to ja pisalam wyżej o prawie 3-miesiecznym Synku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Moj problem jest podobny i nie wiem co myslec. Stosunek w dni plodne. Potwm bole i klocie w podbrzuszu. Czuje sie zmeczona i ciagle glodna. I jeszcze mleczna wydzielina ktorej wczesniej nie bylo. Czyzby to ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może że i ciąża:) czekaj do okresu... ja dziś mam termin.. i na razie nic..temperatura z rana 37,2... brzuch pobolewa jak na okres... ale na razie cisza... i cicha nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzis mam termin miesiaczki.. temperatura rano 37,3.. test negatywny... jajniki bolą, piersi bolą... myslicie że po prostu test jeszcze ciązy może nie wykryć? bo jak tak sobie teoretyczni liczyłam to mogłabym być w 2 tyg ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie wyluzuj sie ;) i tyle o tym nie mysl... ja sie staralam o dzidzie 10 miesiecy i nareszcie upragnione kreseczki.. a co mi pomoglo ?? odpoczynek .. narzeczony zabral mnie na wakacje totalne odciecie od swiata , zero telefonow , stresow , rozmyslan i zmartwien... trzeba myslec pozytywnie.. teraz jestem w 4 miesiacu ciazy bliznaiczej (niesetyt ciaza nie rozwija sie prawidlowo- stwierdzono zespol TRAP i trwa walka o jednego maluszka . jutro klnika) Ale mimo tego jestem szczesliwa ze udalo nam sie ;) nie trac nadzieji bedzie dobrze ;)nim sie obejzysz bedziesz miala wspaniale dziecko ;) glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto sie tez zbadac... ja miesiac przed tym jak zaszlam w ciaze tez sie bardzo martwilam... postanowilam sie zbadac ginekologicznie... mialam jakies zapalenie dostalam pigulki i tabletki... kolejny okres i szczescie... wychodze tez z zalozenia ze moze moje cialo w ten sposob chcialo mi pokazac abym sie zbadala i aby moje dziecko mialo odpowednie warunki do rozwoju... Takze nie martw sie na zapas.. trzeba czasu... dopiero po pewnym czasie mozna sie zaczac martwic... zyj chwila :) i idz sie zbadaj ;) moze to byc kolejny krok do walki o upragnione 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulinka2211 jakieś 2 miesiące temu byłąm u ginek.. powiedziała że wszystko jest ok w środku ze mną... i że mamy po prostu sie kochać wiecej... staram się o tym nie myśleć... ale im bliżej @ to już wtedy automatycznie myślę o tym czy wkoncu cos bedzie... ale... Twoje rady wezmę sobie do serca:) a Tobie życzę powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano jesli wszytko wporzadku to ok ;) lykaj wiatminki i folik.. i duzo odpoczywaj ;) zobaczysz jak tylko zapomnisz o staraniach i stresie z tym zwiazanym to sie uda ;) trzymam kciuki... a robilas moze test LH - na dni plodne ?? bo u mnie tez tak bylo ze niby sobie dni plodne obliczylam a na tych paskach powychodzilo zupelnie w inne dni niz myslalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulinka2211 wiesz nie robiłam takiego testu.. a gdzie go dostać? w aptece? ja jeszcze chwilowo zyję nadzieją że może się udało bo okresu jeszcze nie ma.. :) heh.. achhhhh,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takie cos kupilam w drogerii u nas w miesie.. ale mysle ze w aptece tez takie cos znajdziesz... w takim razie czekaj ;) i podziel sie zas dobrymi nowinami ;) a w razie czego chwyc sie kolejnego sposobu i kup ten tescik LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh i nadziejA prysła... dostałam plamień więc okres bedzie.. no cóż.. dziewczyny jak mam cykl 30dniowy to ok 15dc powinnam wchodzić w dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest indywidualna kwestia Z owulacja. Zrób monitoring, mierz codziennie temperaturę tylko oczywiście nie tak jak się mierzy ewentualną gorączkę. W naszym przypadku szybko zadzialalismy z pełną diagnostyką i teraz się leczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×