Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Budowa maszyn

Polecane posty

Gość gość

Znacie firmę której można zlecić projekt u budowę maszyn na indywidualne zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaJot
O ile dobrze pamiętam to budową maszyn zajmuje się firma Armex. Zobacz sobie ich ofertę na http://armex.biz.pl/cart/2/oferta.html Budują maszyny, serwisują, remontuja itd. Zakres ich usług jest dość rozbudowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakich maszyn potrzebujesz? Czy interesowałaby Cię maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych? Przeglądałem ostatnio ciekawą ofertę na www.pol-service.pl i to mogłoby być to czego właśnie szukasz. Daj znać co Cię dokładnie interesuje to wtedy może będę mógł pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gemikol buduje maszyny, dobrze kojarzę tę firmę, ma dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Zamościu przy ul. Kilińskiego 86 znajduje się siedziba firmy UM Project - Projektowanie i budowa maszyn są nowoczesnym, doskonale wyposażonym przedsiębiorstwem oferującym szeroki zakres usług w branży przemysłowej. tutaj masz ich dokładny adres: UM Project - Projektowanie i budowa maszyn http://umproject.pl ul. Kilińskiego 86 22-400 Zamość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój zakład przemysłowy współpracuje z firmą www.elanapet.pl Zajmują się budową i relokacją maszyn oraz wykonywaniem części zamiennych do maszyn. Firma zatrudnia świetnych fachowców, którzy potrafią wykonać każdy otrzymany projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś się do http://pgsystems.pl/, oni zajmują się projektowaniem maszyn i stanowisk, działają w obszarze automatyki przemysłowej. Myślę, że mogli by Ci pomóc, są naprawdę dobrzy. Kiedyś miałem okazję korzystać z ich usług podczas modernizacji układów sterowania i byłem zadowolony ze współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zajmujecie się budową maszyn to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.boral.pl Firma ta zajmuje się produkcją różnego rodzaju rzeczy wykonanych z tworzyw sztucznych. Ich produkty znajdują zastosowanie między innymi w budowie maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexxxa09888
Budowa maszyn zobowiązuje również do tego, aby sprawdzić, czy są one bezpieczne. Czymś takim zajmuje się http://www.teknomatik.pl U nich możecie otrzymać całą certyfikację UE i tego, że maszyny są gotowe do użytku. Firma ma szeroki zakres usług, więc można sobie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek32

Polecam firmę która zajmuje się automatyka przemysłową Linkap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek79

Mogę polecić Linkap - profesjonaliści w branży !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

ja polecam Stal Serwis, jesli nigdy nie mieliscie doczynienia z profesjonalistami warto w koncu poznac porządną firmę, polecam Stal Serwis wykonuje uslugi na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

jakie są ceny w Stal Serwis np. za cięcia? Słyszałem też dobre opinie o nich, ale nadal szukam czegoś dobrego i mam wątpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert
Dnia 21.08.2019 o 11:37, Gość Marcin napisał:

jakie są ceny w Stal Serwis np. za cięcia? Słyszałem też dobre opinie o nich, ale nadal szukam czegoś dobrego i mam wątpliwosci

Ja pracowałem kiedyś w firmie, mogę zapewnić że ceny i usługi są bardzo dobre. Pracownicy przykładają się do pracy, z chęcia bym wrócił do pracy, warunki były naprawdę dobre, ale niestety wyjazd rodzinny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli poszukujecie sklepu z częściami do maszyn, to tylko Gaparts - stacjonarnie w Olsztynie lub w ich sklepie online. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×