Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochałam się w kobiecie. Part two

Polecane posty

Gość gość
A ja na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja nic mi nie mówi. Podaj imie używane na kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bezimienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiedz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam marzenie/ postanowienie noworoczne. W związku z moimi czterdziestymi urodzinami chcę na imprezie zabłysnąć o 6 kilo mniejszą wagą a drugie postanowienie to kochać się z kobietą. Chcę to zrobić do urodzin. Mąż marzy o trójkąciku,więc może pozwolę mu najpierw patrzeć hmmmm . Kobieta musiałaby być kobieca, zadbana. Tak sie chciałam tylko wygadać, bo z realnymi kolezankami to ja sie tym nie podzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, zazdroszczę. Szczególnie figury oraz wyglądu. A także, trzymam kciuki :) Na pewno będzie Wam razem bombowo w łóżku. Wodotryski, gejzery oraz sztuczne ognie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś pytaj, więc pytam. Kobieto bezimienna ile masz lat, jak wyglądasz, od kiedy interesują cię kobiety, czy tylko kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem powiedzmy w srednim wieku. Bi. Na inne pytania chetnie odpowiem i porozmawiam na priv. Bezimienna. plomienna_zorza@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na priv przyjdzie czas, chciałabym wiedzieć coś więcej, co cię nie odkryje zbytnio. Jeżeli zainteresujesz mnie sobą, pomyślę o priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczera, wrazliwa, te same cechy cenie u innych. Dobrze gdybys miala 33-43 lata i miala poukladane w glowie. Bezimienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczera, wrazliwa, te same cechy cenie u innych. Dobrze gdybys miala 33-43 lata i miala poukladane w glowie. Bezimienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego dobrego w 2016 roku dla wszystkich dziewczyn. Mam poukładane w głowie, jestem normalną kobietą, której podobają się inne kobiety. Szczerość i wrażliwość to jest to czego szukam ale nie znajduję, głównie to obiecanki które nie są spełniane. Niestety mam 47 lat, więc nie mieszczę się w Twoich widełkach. Z jakiego regionu jesteś bo ja z Wielkopolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny temat i nikt wam się nie wcina:) no ja teraz....wiek nie ma znaczenia jak serce bije i chce być kochanym...fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie jakiś pozytywny wpis od mężczyzny, rzadkość, to miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj 19:39 Lubie zawierac nowe znajomosci, lubie rozmawiac oraz sluchac. Wiek nie ma tutaj wiekszego znaczenia. Zapraszam Cie do popisania, nic nie stracimy a mozemy zyskac fajna znajomosc. Bezimienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezimienna chętnie popisze, nie wiem czy masz na myśli forum czy już priv, bo jest ono dla osób które już trochę znam. Dla mnie wiek też nie ma znaczenia, pisać można z każdym, ważne aby stabilnym psychicznie. Ciekawa jestem czy jesteś zwykłą, przeciętną kobietą czy Panią elegancką. Ja jestem zwyczajna, nie chodzącą na szpilkach kobietą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na mysli priv. Tutaj nie jest odpowiednie miejsce do takich rozmow. Bezimienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki fajny temat a zaginął. Gdzie te fajne dziewczyny które tyle pisały o sobie i swoich uczuciach. Interesuje mnie ten temat, przeczytałam wiele stron z tego forum, brakuje tu Gosi, Joanny, Marty. Gdzie one są? Kaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagladacie tutaj jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, szkoda że już prawie nikt tutaj nie zagląda a jest przecież wiele kobiet, które pragną właśnie innej kobiety, chociażby żeby porozmawiać o swoich pragnieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×