Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lodzik

Polecane posty

Gość gość

Pytanie kieruje do pań. Kiedy w związku zdecydowalyscie się na wzięcie do ust? Czy zajęło wam dużo czasu przekonanie się do tego, czy nie mialyscie najmniejszych oporów przed lodzikiem. Pytam, bo chciałabym w końcu zadowolić mojego faceta w ten sposób :-P. Macie jakieś swoje techniki od których wasi faceci wprost się rozplywają? A może wgl tego nie robicie? I co robicie ze sperma? Pozwalacie zeby doszli w ustach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy! My na kafeterii się nie puszczamy, a błonę w gardle też zachowujemy do śmierci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam jedną super technikę od której faceci dostają do głowy. każdy (tzn trzech) był w szoku. to mój tajny sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z facetem miesiac, niedawno pierwszy raz uprawialismy sex, poszlismy pod prysznic, zrobilam mu loda i doszedl w moich ustach. nie mam problemu z przelamywaniem sie do tego typu akcji. spermy nigdy nie lykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam swoja technike ale nie potrafie jej zbytnio wytłumaczyc. jezykiem smyram taka żyłke pod żołędzią i od razu facet dostaje spazmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam tajny, podzielić się można :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie polykac spermy, to co z nią zrobić przecież nie wetrzec w prześcieradło :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to co. jak facet lezy to po prostu sperma ląduje na jego podbrzuszu a jak stoi to spływa po moich cyckach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×