Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przystojny facet

Co sądzicie o ludziach którzy robią błędy ortograficzne?

Polecane posty

Gość gość
Ja robię często błędy nic złego nie myślę są gorsze sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Tłumoki i lenie, którzy tłumaczą się dysleksją. Kiedyś w szkole po prostu stawiało się jedynki za błędy ortograficzne. Dzieciakom się uczyć nie chciało. Pojawił się internet, ludzie zaczęli pisywać na forach i obecni robią z siebie idiotów. Np. jak pisywałem na czatach swego czasu to dziewczyny robiące błędy od razu wyłączałem. Po prostu świadczy to o podstawowym braku inteligencji i oczytania (czytając książki można stopniowo eliminować błędy w pisaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno są gorsze przywary niż robienie błędów ortograficznych ale jednak orty źle świadczą o piszącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie myślę:), gramatyka nie jest łatwa a czy mówimy poprawnie i piękną polszczyzną jak Jan Miodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że Ty takich znasz, Brunetos,nie znaczy, że każdy kto robi błędy jest bardzo inteligentny i w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że to tłumoki, skoro przez np 15 lat ucząc się jednego języka, nie potrafią poprawnie pisać :( Zatkało mnie, kiedy dowiedziałam się, że w klasie mojej siostrzenicy nie robią w ogóle dyktand, ponieważ... pół klasy to dyslektycy :D Ręce opadają naprawdę Ja rozumiem, że raz na jakiś czas każdemu może się zdarzyć i napisać coś niepoprawnie, ale jeśli to występuje co chwilę i na dokładkę na zwróconą uwagę delikwent obrzuca cię epitetami, że wytykasz błąd, to już w głowie mi się nie mieści. Pokolenie analfabetów rośnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 17:08, a co ma wspólnego gramatyka z błędami ortograficznymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale jeśli to występuje co chwilę i na dokładkę na zwróconą uwagę delikwent obrzuca cię epitetami, że wytykasz błąd" ----> największą obelgą jest wyzywanie od polonistów ;) tak jakby trzeba było ukończyć filologię polską, żeby pisać bez ortów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na to nie zwracam większej uwagi. Nie oceniam ludzi na podstawie byków w pisowni. Osoba która robi błędy może być fajnym i wartościowym człowiekiem, i odwrotnie ktoś może pisać bezbłędnie a być człowiekiem nie do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet pisarze robią błędy:), gramatyka jest potrzebna,żeby pisac' i budowac' dobrze zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiemy, czym jest gramatyka, wątek jest o ortografii, odróżniasz to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie zaraz sie pojawil tu brunetos, cep i tlumok, ktory nie zna zadnych zasad ortograficznych i nagminnie pisze lacznie nie z czasownikami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurna facet daj odetchnąć ludziom,ciągle tylko o sobie ,robisz błędy boś niedouczony ©mok,nic nie pomo:)pomoże po co tu smucisz ,co liczysz ze laski napiszą ze im to nie przeszkadza szukasz usprawiedliwienia dla swojej glupoty zall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×