Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podniecamy Panówczyli moje majteczki.

Polecane posty

Gość gość
nie, kolor to jest ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka od księciunia
a ja właśnie się przebrałam do spania i musiałam zdjąć moje majty w kratę, takie długie, flanelowe i włochate w rozmiarze XXXL :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dziś dzień bez majtek. Zdjął je ze mnie zębami i więcej nie założył. Lubi kiedy wciąż od nowa cieknie mi po nogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musisz byc niezle mokra... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieknie ci po nogach... sraczkę masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na samą myśl.On tak na mnie działa. A po... to już nie tylko moje soki ciekną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujé stringów ale większość mam z przezroczystego tiulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i bardzo lubię widzieć moją żonkę tylko w bieliźnie. Jeżeli jest jeszcze do tego efektowna to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię bawełniane, mogą być obszyte koronką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam też prawie zwykłe bawełniane, jak wejdę w nich pod prysznic, zamoczę się, jak jeszcze podciągnę troszeczkę do góry uwidaczniając wszystko co pod spodem to ój Misio już po chwili sied******abinie razem ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sumie noszę klasyczne majtki z koronką tiulem itd ale mam 2 pary takich naprawdę ku.re.skich ze skóry które dostałam kiedyś od koleżanek jako żart-prezent. Nawet mój mąż nie wie że raz na jakiś czas zakładam je i idę do pracy albo po domu gdy nikogo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona uwielbia elegancką bieliznę. Niekoniecznie ekstawagancką czy też mocno powycinaną ale dobrej jakości i wygodną. Faktem jest że jak na swoje lata wygląda super. Niejedna młodsza jej zazdrości, a dobrana bielizna to połowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba każdego faceta podnieca wdok kobiety w bieliźnie tylko oczywiście nie w barchanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, mój temacik trochę zapomniany. Czy naprawdę nie macie na sobie teraz takiej bielizny specjalnie włożonej by podniecić swojego męża, partnera? Ja juz jestem w łóżeczku mąż właśnie wraca z pracy,dziś będzie trochę świntuszenia bo jestem ubrana w body, są do kompletu szpile ale na razie stoją obok łóżka i czekają. Opisujcie jaką bieliznę na dzisiejszy wieczór zakładacie. Powodzenia i uwiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie satynowe blu slogi zakladam jak ide do luzka przytulam sie do zony i dotyk do pupci jest niesamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zwrócić uwagę na fakt, że bielizna erotyczna, jaką obecnie możemy znaleźć w sklepach stała się naprawdę elegancka i kusicielska. Dzięki niej kobieta czuje się bardziej kobieca i seksowna a przez to pewniejsza siebie, również w łóżku, w trakcie zabaw z partnerem. Na temat majtki z dziurą w kroku przeczytałam na http://www.femino.pl/czy-wyzwolona-kobieta-nosi-bielizne-erotyczna-z-dziurka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie satyne jak od tylu do niej sie przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem po 50 uwielbiam kobiety nago bardzo mnie kręcą , owszem bielizna seksowna pobudza wyobraźnię lecz naga kobieta dziewczyna nigdy się nie znudzi . Szkoda że u nas uważa się to sa nie etyczne , nie etyczne jest coś innego gdy facet bierze na siłę lub gwałci a babcia Rydzyka rano na mszy a po mszy przeklina obgaduje wszystkich sąsiadów i jest ok. Kobiety dziewczyny nie wstydzcie się nagości każda z was jest pociągająca i warta grzechu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam dzisiaj biale stringi bardzo skape bez kroku . jestem owlosiona z podgolonymi okolicami bikini poniewaz partner nie toleruje zadnego golenia na zero mam tam wlosy kruczoczarne jestem juz wykapana czekam na niego z pracy po ich zalozeniu efekt niemozliwy ciekawe czy zdejmnie czy przeleci mnie w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam dzisiaj biale stringi bardzo skape bez kroku . jestem owlosiona z podgolonymi okolicami bikini poniewaz partner nie toleruje zadnego golenia na zero mam tam wlosy kruczoczarne jestem juz wykapana czekam na niego z pracy po ich zalozeniu efekt niemozliwy ciekawe czy zdejmnie czy przeleci mnie w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Ja kupilam stringi typu open czyli bez kroku  kiedy zalozylam je  sama bylam zskoczona swietnie eksponowaly moja cipke kiedy partner mnie zobaczyl od razu penis mu stal ale byla ostra jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×