Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielona kawa na odchudzanie 8k

Zielona kawa na odchudzanie 8kg w 30dni NR.1 w Polsce Fitness wicej tutaj

Polecane posty

Gość gość
w której Polsce bo chyba nie tutaj :D zielona kawa na mnie w ogole nie zadziałała a brałam 2 miesiące i nic a po Novoslimie już po miesiącu schudłam 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karina
Kolejny spam, na zasadzie napisania jednego postu i wklejenia go z linkiem jako temat pod tematem. Raz już ci odpisałam. Teraz posune sie krok dalej - zgodnie z twoją logiką działania. A ja i tak wolę Foreverslim, jako środek uważam skuteczniejszy i o ugruntowanej od lat pozycji na rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćedzia
Piję zieloną kawę od jakiegoś czasu,pije też zielony jęczmień zażywam 2 razy dziennie therm line fast+r***** dieta i są niezłe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może i ja przedstawię mój sposób, w 100% sprawdzony. Zdrowa dieta, sport i dużo determinacji, bez efektu jojo. Nie jest to takie oczywiste, a przynajmniej dla mnie nie było jasne o co chodzi w zdrowym stylu życia. Dopiero gdy odwiedziłam poradnie centrum odchudzania i odżywiania, otrzymałam solidną porcję wiedzy jak przygotowywać i komponować posiłki, dlaczego warto uprawiać aktywność fizyczną, ich wiele rad przyczyniło się do minus 12 kilogramów 3 miesiące. Nidy nie udało mi się tyle zrzucić i waga stoi od 9 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stosowalam suplement diety Green Coffee który pomógł mi zrzucić parę kilogramów i mój odstajacy brzuch który został po ciąży:) teraz wkoncu wrocilam do formy z przed ciąży. Polecam tę stronkę na której zamawialam 

http://track.cashinpills.com/product/Green-Coffee-Plus/?pid=150&uid=58057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaxola

8 kg w 30 dni? nie wiem czy to możliwe przy głodówce, nie da się schudnąć tyle kg w tak krótkim czasie po suplemencie. Za pewne po jakiś chemicznych dziadostwach to by się udało, ale jakim kosztem. A później płacz, bo efekt jojo itd... podstawą jest dieta, ale nie stricte dieta tylko racjonalne odżywianie. Trzeba uciąć z 200-300 kcal spożywanych w ciągu dnia i po kłopocie, trochę ruchu i sukces murowany. A dla głodomorów polecam naturalny bloker apetytu fitt spray , na początek świetnie się sprawdzi u osób z małą silną wolą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Lepszy zielony jęczmień:) I bezpieczny i skuteczny. Np to rozwiązanie: zbijaniewagi.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×