Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pieluchy Dada

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio koleżanka tak mi wychwalała ze super chłonne, cienkie i tanie wiec sie skusiłam... No i cienkie i owszem są. Z ta chłonnością chyba przesadziła bo jak młody nasika nawet troszkę to robi sie takie "kluchy" i ewidentnie przeszkadza mu to.w chodzeniu. Najgorsze jest to ze ma cala pupę odparzoną :) zmieniam częściej niż Pampersa a pupa cala czerwona. Wg mnie są totalna porażka i zastanawiam się czy nam one tak nie pasują czy sa tak mocno przereklamowane??? Czy waszym maluchom też tak pupę odparzają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ku/r/wa dada to pampers orginał a ja żygam tęncziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie były ok. Na początku używałam Pampersów, ale pod wpływem wielu pozytywnych opinii kupiłam Dada i już przy nich pozostałam. Są w porównaniu do Pampersów bardziej miękkie i wiotkie, ale to mi akurat nie przeszkadzało. Córeczka nie miała nigdy odparzonej pupy, ale każde dziecko jest inne i może twoje dziecko nie akurat nie toleruje tych pieluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego akurat Dada sprawdzają się najlepiej. Nie mogłam wytrzymać tego zapaszku pampersów, a poza tym cena zwala z nóg (za to te tańsze, pomarańczowe, mają beznadziejne rzepy). Warto też wypróbować pieluchy marki z Rossmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie szukam tańszych pieluch bo z Pampersów jestem zadowolona i na promocji robię ich zapas. Skusiłam sie bo tyle właśnie o nich sie nasłuchałam... I ta odparzona pupa mnie teraz przeraża... W ciagu dnia to chyba z 7 pieluch zmieniałam a i tak czerwona :( no dla nas to porażka nie pieluchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×