Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

o Gabinetach kosmetycznych w Brzegu

Polecane posty

Gość gość   JANECZKA
Chciałam odnieść się do zabiegów falami radiowymi ale tylko i wyłącznie z FOKUSA aparatu który znajduje się U ELI. Otóż od lat miałam problem z trądzikiem do tego stopnia że nabawiłam się kompleksów. Ktoś doradził by skorzystać z FOKUSA. Poszłam z niedowierzaniem. Efekt już po pierwszym zabiegu był pozytywny. W tej chwili zlikwidowane mam zgrubienia i zmiany potrądzikowe, natomiast wypryski jeśli jakiś pojawi się to pojedyńczo i rzadko,sporadycznie.Jestem zadowolona. Na trądzik polecam FOKUSA tylko i wyłącznie. EFEKT GWARANTOWANY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  ADAM
Ja pomogę CI natychmiast. ADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość   Iza
Podobno teraz wszyscy robią sobie komórki macierzyste. Co to takiego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gosia
Komórki macierzyste to świetny zabieg .Efekt gwarantowany. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHILDA
Pani Gosiu zgadzam się komórki macierzyste są super . A ja na wiosnę doradzam żeby skorzystać z fal radiowych. Cera zrobi się naturalna,swieża i odmłodzona. Ja mam zaufanie do salonu autoryzowanego FOKUS rf plus. Inne salony też mają fale radiowe, ale one nie dają takiego widocznego efektu są raczej do głaskania.Byłam na Fokusie i dlatego polecam U ELI 504031453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Od dłuższego czasu miałam problem z obrzękami pod oczami, sińcami. Kosmetyki , kremy owszem , ale najlepszy efekt jest po zastosowaniu do zabiegu aparatu w postaci okularów nakładanych na okolice oczu. Okulary wysyłają fale jest to niebolesne, przyjemne i bardzo pomocne. Wystarczą 2 zabiegi by zlikwidować obrzęki i sińce, zabieg jest tani a skuteczny. Ja byłam u ELI. Zabieg polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVKAgość
Chciałabym zrobić sobie zabieg nawilżający na twarz. Prosze o radę do którego iść salonu albo do której kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość SEnna
Trudno jest radzić komuś do którego iść gabinetu albo do której kosmetyczki. Z reguły teraz wszystkie kosmetyki są jednakowo dobre co prawda różnią się ceną ale czy działaniem też ? Tego nie wiem. Różnią się też sposobem ich zastosowania. Czy Pani Lewicka jest kosmetyczką czy NIE ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość doa MA
Najwięcej nowości i naprawde skutecznych kosmetyków ma Pani ELA. Jest to osoba co zna się na kosmetyce i to chyba dlatego zabieg jak wykona jest widoczny i bardzo korzystny dla cery. Polecam gabinet ul. Kapucyńska 5 , wejście prosto z ulicy schodkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość teo teo
Chciałabym dać dobrą rade dla wszystkich co mają problemy z cieniami , workami ,opuchnięciem pod oczami. Otóż w gabinecie ma kosmetyczka aparat który wytwarza fale INFRARED po zastosowaniu tego aparatu na okolice oczu wszystkie te dolegliwości ustępują. Zabieg jest przyjemny wręcz usypiający naprawde skuteczny. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka 2
Czy w Brzegu któryś gabinet posiada aparat do trwałego usuwania owłosienia w miare bezboleśnie. Proszę o namiary jeśli coś takiego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiagość
Polecam zabiegi na twarz GENEO są nieporównywalne są super. Ja byłam u ELI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ulo olo
MIłe Panie co sądzicie o zabiegu z użyciem komórek macierzystych???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seula
Zabieg z komórkami macierzystymi jest świetny warto go sobie zrobić. WYGŁADZA, ODMŁADZA, ROZJAŚNIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genduo
Czy w Brzegu jest laser do depilacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdeh eność
Czy ktoś wie ,,,czy w którymś gabinecie kosmetycznym u nas w Brzegu wykonują depilacje pastą cukrową ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGINA
Skin Perfusion czy jakiś salon w Brzegu wie co to jest? Chętnie bym z tego skorzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNanka
Miłe Panie zrobiono mi zabieg rolką Skin Rolen, jest to dosłownie taka rolka najeżona szpilkami. Mój osąd jest taki że jest to całkiem BYLE CO nie warto poddawać się temu zabiegowi . Zabieg jest drogi a nie poprawia naszej cery nawet o jote. Ja napewno nie dam się namówić na to i przestrzegam nie bądzmy naiwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość WDG
Chciałabym nawilżyć twarz . Gdzie iść prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Nowicka Gabinet U ELI
Zapraszam do siebie. Gabinet U Eli ul. Kapucyńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsowa
Dla osób które wykonują zabiegi odmładzające u dermatologów z zastrzykami chodzi mi o te silnie działające. Mam tu na myśli typu botox a teraz modny peling z kwasem fenolowym. Po kilku tych zabiegach wygląda się okropnie staro. Te zabiegi trzeba już wykonywać do póżnej starości, bo skóra robi się bardzo obwisła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Bożenka
S. Super aparat do przekłuwania uszek dzieciom bez hałasu. Dziecko nawet nie wie że miało przekłute uszy. Jest to U ELI w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
PROSZĘ o pomoc i rade gdzie do której kosmetyczki iść na oczyszczanie twarzy PORADZCIE. iZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabieg upiększający
Dnia 24.04.2018 o 13:41, Gość gośćIza napisał:

PROSZĘ o pomoc i rade gdzie do której kosmetyczki iść na oczyszczanie twarzy PORADZCIE. iZA

Infuzja tlenowa to nieinwazyjny odmładzający zabieg polega na pracy czystym skoncentrowanym tlenem

któremu to poddają się gwiazdy filmowe celebrytki itd. Z takiego zabiegu można skorzystać w brzegu w gab.kosmetycznym.

 

Bardzo dobry zabieg. Bożena K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×