Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dylemat po30

Kto jest po 30stce i dalej mieszka z rodzicami?

Polecane posty

Gość dylemat po30

... i jaki jest tego powód że z nimi mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala234
Dlaczego zadajesz takie pytanie? Mieszkasz z rodzicami i Ci to nie pasuje i szukasz "usprawiedliwienia"? Czy jest Ci dobrze i czujesz się pod presją społeczeństwa że to niby nie pasuje? Wszystko zależy od sytuacji, rodziny, Ciebie. Jak masz dobry układ w domu, możesz z nimi mieszkać całe życie, jeśli to "przechowalnia" to najwyższy czas coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 31 i mieszkam z rodzicami, a powod chyba oczywisty: brak swojego mieszkania, brak dobrze platnej pracy, bieda. No ale grunt, że uchodźcy dostaną mieszkania od panstwa za darmo czyz nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34
Niestety ja też, mieszkam jeszcze z rodzicami i chyba tak pozostanie bo brak pracy, bieda i brak perspektyw. Idzie się załamać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja. Mam pracę, ale jestem sama i z jednej pensji się nie utrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy z kafe :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Ja mieszkam i jaki powód ? bo tak... wystarczy taki powód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 31 i nie mam chłopaka,pracuję,ale mieszkam z rodzicami. nie mam nikogo,mieszkać samej w czterech ścianach żadna przyjemność,nie miałabym nawet do kogo się odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co sie stało ze nie masz jak można wiedzieć,jesteś nieśmiała wygląd czy jakiś kompleks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 lat i nie mieszkam z nimi "dalej" a "ponownie" ;( oby jak najkrócej! tego sobie i i nnym zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ja też, mieszkam jeszcze z rodzicami i chyba tak pozostanie bo brak pracy, bieda i brak perspektyw. Idzie się załamać smutas.a ile masz lat skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie nawet stać na mieszkanie, ale póki się nie ożenię to nie mam zamiaru spędzać samotnych dni w 4 ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wyprowadziłem od rodziców tydzień po 30 urodzinach, wynikało to jednak z tego, że wcześniej kupiłem dom, który musiałem wyremontować i zajęło mi to trochę czasu. Mieszkanie z rodzicami nie jest takie złe, jednakże trzeba dorosnąć i zacząć żyć na własny rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 1700 zł to ja się w samotne mieszkanie nie pakuję. Na razie mieszkam z mamą, dokładam się do interesu i mam na swoje przyjemności. Jest jeszcze jedna sprawa dosyć istotna, rok temu straciłem ojca i nie zostawię matki samej bo to się dla niej może depresją skończyć. Doceniajcie swoich rodziców bo dużo się im zawdzięcza, oni na starość też potrzebują naszej obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek_a_tomek
Mam 33 lata i mieszkam z rodzicami. Jestem facetem. Dwa miesiące temu rzuciła mnie dziewczyna i wiem, że już innej nie znajdę. Taki typ ze mnie. Najlepsze jest to, że zacząłem budowę domu i tak sobie myślę, że po ch*j zaczynałem tę budowę skoro i tak do końca życia będę sam. Takie życie i co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek_a_tomek Czemu uważasz że nie znajdziesz innej , przecież jest wiele kobiet a ty z nową chatą na pewno będziesz miał lepsze wzięcie. A co się stało że cie rzuciła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkam z rodzicami od 15 roku życia, kiedy to podjalem pracę jako prac. młodociany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaraj się o dofinansowanie z MDM- Mieszkanie dla Młodych. Naprawdę warto, można skorzystać finansowo i spłacać kredyt na dobrych warunkach. Na ich stronie można poczytać więcej: http://mieszkaniedlamlodych.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×