Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sarunia83

modne buty na jesień

Polecane posty

hej, nie znam się do końca, ale szukam pomysłów na jesień, na jakieś cieplutkie, eleganckie buty, takie moze troche w stylu górskim, ale do miasta i nie takie sztywne, no i nie drogie takie oczywiście :) pomożecie kobietki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ja bym Ci odradzała buty w stylu górskim, jak mówisz że się nie znasz na modzie, to może pooglądaj jakieś gazetki, na stronach internetowych sieciówek, też masz często jakieś inspiracje, co jest teraz modne itd ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku stawiam na styl western, bardzo modny! frendzle przede wszystkim, ale też jeans, koszula w krate (ja mam pończo takie kraciaste) i buty też właśnie w takim stylu, ogólnie jak kupujesz buty nie tak często, to KONIECZNIE ZAINWESTUJ W SKÓRKE! ja w tym roku kupiłam sobie te - http://www.kornecki.com.pl/katalog/265-zima-2014-jbraz-skora.html póki co miałam je 3 razy, więc nie wiem czy polecam, ale wzory mają pześliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, ostatnio widziałam z jakimś galeriowym sklepie koturny z motywem kwiatowym, może takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleczkal
też miałam buty marki kornecki i sama mogę polecić serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja modne buty w niższej cenie zamawiam na stronie Bucik Sklep.pl i jestem zadowolona,teraz mają bardzo fajną,jesienna kolekcję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szukasz modnych butów i nie wiesz co wybrać to polecam tobie abyś odwiedziła stronę internetową http://www.cozacena.pl/ Tu znajdziesz szeroki wybór butów na każdą okazję. Przy okazji zaoszczędzisz pieniądze bo możesz porównać sobie ceny. Bez jeżdżenia po sklepach wszystko robisz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×