Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pensjonat u Sławka Powidz OPINIE

Polecane posty

Gość niedoszły wczasowicz
No to ja do tej beczki miodu dołożę łyżkę dziegciu. Po pierwsze zdjęcia są nieadekwatne do rzeczywistości (to jest plac budowy, w świetlicy z bilardem jest skład materiałów budowlanych). Miałem zaplanowany 2 tygodniowy pobyt w tym pensjonacie (rezerwacja z zaliczką półtora miesiąca wcześniej). Co się okazało po przyjeździe (z Warszawy): pokój który miałem zajmować z żoną i z wnukiem był zajęty, Pan zaproponował mi zagrzybioną kwaterę na 2 dni (po 3 godzinnym wprowadzaniu mnie w błąd). Żenada!!! Zero informacji, zero kontaktu jaka jest sytuacja!!! Cóż zabrałem zaliczkę i (na szczęście) znalazłem miejsce na wypoczynek w innym miejscu. Zdecydowanie NIE POLECAM, ale jeżeli ktoś chce się przekonać, jak jest naprawdę, niech poprosi i zdjęcia - całego obiektu. Ja niestety takich nie otrzymałem, bazowałem na fotkach ze strony, które jak napisałem wcześniej - są stare i nie oddają tego co się tam w tej chwili dzieje. Nie działam w konkurencji, a jedynie przestrzegam potencjalnych urlopowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, ja byłam w pensjonacie u sławka w połowie sierpnia i jest wszystko tak samo jak na zdjęciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkurencja nie śpi :) a pensjonat u sławka odwiedzamy od lat i za każdym razem jesteśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam pensjonat u sławka to strzał w 10 , szczególnie jeśli mamy zamiar jechać z dziećmi do jeziorka jest kawałek, ale są tego plusy i minusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika87

Jestem bardzo zadowolona!
Bardzo lubię Powidz, jeziorko jest czyste, a jak się jeszcze do tego doda , że mieszka się w tak schludnym pensjonacie, to już w ogóle.
Cena super.
Lepiej wybrać nie mogliśmy
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia8

Jestem pozytywnie zaskoczona tym miejscem.

Nie sądziłam, że wakacje nad jeziorem mogą być tak pozytywne i mogą przynieść tyle miłych chwil!

A jednak!

Pensjonat bardzo przytulny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka887

co jak co, ale cena jest super!

nad morzem zapłaciłabym za takie wakacje 4x więcej

jestem zadowolona, pojechaliśmy tam z małym dzieckiem i naprawdę właściciel zadbał, by niczego nam nie brakowało

POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja8

czy poza sezonem ten pensjonat też jest otwarty?

ktoś wie jakie są ceny ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×