Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agatka198801

2 i 3 latki w pampersie koszmar

Polecane posty

jesteście nieudacznice , nie umiecie nauczyć dziecka korzystania z nocnika, co chwilę tutaj tematy że 3 latka nadal ma pieluchy , ogarnijcie się mojej bratowej córka też 2 lata i 2 miesiące i nie może małej nauczyć bo za późno zaczęła, mała niby nie ma pampersa od 2 tygodni ale sika na podłogę ostatnio u mnie była i sie zesikała nie zawołala na nocnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zwyczajnie głupia i nie masz pojęcia o rozwoju dziecka dziecka. 2 lata to średni (!) wiek kiedy dziecko dorasta do nocnika, co oznacza, że normalne jest kiedy dziecko zaczyna z niego korzystać w wieku 1.5 roku i zarówno 2.5 i więcej. Może mamy większe ambicje i ciekawsze zajęcia niż dukanie dziecka na nocniku :D Mam 25 miesięczniaka i wcale mi się nie spieszy do nocnika, nie mam na to cierpliwości, pytam dziecko - nie chce, więc niech sobie nocnik czeka :D zresztą nie mam czasu do 15 pracuje, a później niemal codziennie jesteśmy poza domem i nie spieszy mi się do szukania WC na gwałt. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To była i kobieta która pisała że jej 5-letnie dziecko potrzebuje pampersów, i boi się że przez to nie przyjmą go do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura kiedyś dzieci po roku czasu już wołały i chodziły bez pieluch moja mama nas szybko odpieluchowała w wieku 1,5 roku już dawno załatwialiśmy się na nocnik moja siostra odpieluchowala córke w wieku 16 miesięcy dla mnie dziecko w wieku 2 lat w pampersie to dziwoląg a 3 latek ??to chyba jakiś głupi żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Twoje dziecko, Agatko, jest jakieś niedorozwiniete, bo dopiero w wieku 11 miesiecy zaczelo uczyć się chodzic. Nie wstyd Ci mieć takie opoznione dziecko? Bo moje zaczelo chodzi kilka dni po skonczeniu 9 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Agatka sama jest jakaś niedorozwinięta. Gdzie widzę jej wypowiedź, to wszystkich atakuje. Kto z takim babskiem wytrzymuje? Współczuje jej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupota autorki az bije po oczach zal twojego dziecka ze ma taka matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka to weź się do roboty bo z tego co wiem Twoją córką ma 15 miesięcy i reż w pielusze chodzi! Wstyd! P.S. Długo ta Twoja córka ma 15 miesięcy, chyba już ze 3 miesiące :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas Ty głupia autorko:DDDD 2 latka to jeszcze małe dziecko, nie ogarnięte. To ze ty masz ambicje żeby twoje dziecko było lepsze i pochwalic się na FB. pierwszą zrobiona kupką do nocnika to juz twoja sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a autorka to jest ta która jest idealna mamą hehehe, robi słoiki, piecze placki, od pieluchowała juz dawno córe a maz pewnie ja zdradza na każdym kroku bo zapomniała ze go ma, pieluchy jej mózg wyprały i wielkim osiągnięciem jest to ze ona dziś upiecze placka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie zal Ci kasy było na pampersy, ze sie z tym tak spieszyłaś:) moje dziecko miało 2, 5 miesiąca jak robiło do nocnika ale i tak na noc miał pampersa i wdzien tez sie nie raz zsikał, wiec nie p*****l ze 1,5 roku w ogóle nie ma pieluchy, bo watpie ze w nocy wstawało i wołało za kazdym razem siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak. Bida w domu to i szybko trzeba było odpieluchować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wymyśla tek ograniczone projekty jak autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko po skończeniu roku nie robiło w nocy siku, nie robi do teraz a ma 3,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje dziecko jest jakies tepe pod tym wzgledem :D od czerwca chodzi bez pieluchy ale jak mu nie przypomne to sie obsika caly. W nocy za to nie siknal ani razu od 2 urodzin. Za to umie liczyc do 20 i zna caly alfabet i sklada proste wyrazy typu mama,tata, tzn czyta. Dlatego do przedszkola chodzi w pieluszce i na wieksze wypady,spacery itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany! 2 latek dopiero zaczyna kumac co i jak a raczej kontrolowac pęcherz. Oczywiscie sa wyjątki! według mnie 2 latek powinien byc juz uczony korzystania z nocniczka ale niestety nic na sile. 3 latek w pieluszce to juz problem.... kazde dziecko jest inne . Moje mialo smoczka do 2 roku zycia;/ za to zaczla chodizc nie majac 9 mies i w w wieku 2 lat i kilku mies umie czytac proste wyrazy , zna alfabet, umie kolory po polsku i angielsku.. i jets gorsze czy lepsze?? kazdy czlowiek jest inny.. ale mnie irytuja rodzice którzy na sile zakladaja pieluszke i daja butelke dziecku 2, 5 letniemu.. bo tak wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 latki to śpiewają piosenki a nie składają po 2 wyrazy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko też ma ogromną wiedzę i rewelacyjnie kojarzy ale to nie są ważne rzeczy w tym wieku, dużo ważniejsza jest samodzielność. Czy woła siusiu, myje ręce, zęby, umie rozebrać się i ubrać, samodzielnie je pije itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka ma 15 miesiecy i od tygodnia nie uzywamy juz pampersow, tak wiec potwierdzam mozna odpieluchowac w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy były pieluchy z tetry to nie było takich problemów i dzieci szybciej się uczyły, ale kim ty jesteś żeby mówić komuś jak ma dziecko chowac? wścibska jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam na mysli ze sklada proste wyrazy z liter! Czyta. A nie dopiero mowi:P piosenke nie jedna zna na pamiec po jednym uslyszeniu. Ale odpieluchowac sie w 100 %nie daje. Mimo dlugich staran. W wieku 16 miesiecy tez bylo podobnie. Jak sie przypomnialo to sie wysiusial. A jak nie to pod siebie . Zima odpuscilismy i od cieplych dni znow zaczelismy i czasami zawola, jak ma czas. Przed zasnieciem czy z rana. Ale w ciagu dni nie ma szans. Jeszcze jak bez majtek lata to sam pobiegnie czy do nocnika czy do wc i zrobi siku. Ale jak ma majtki to zawsze sie zsika a nie zawola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znłam 2 latka który nic nie mówił mial smoczka i pieluszke i tak do 3 roku zycia... rodzina nie widziala problemu.. szkoda dziecka bo ewindentnie dziecko komunikujace sie krzykiem piskiem pokazywaniem palcem potrzebuje wizyty u lekarza. moje dziecko 8 mies młodsze i mieszkajace w jednym domu juz gadało znało literki uczył sie na nocnik z róznym skutkiem:) jak zabierałam tamte dziecko do mnie to widziałam ze z nim coś jest nie tak... ale u mnie robił postępy . Mimo próśb , szukania informacji o tym jak temu dziecku pomóc rodzina nie chciała pomocy i czułam ze według nich jestem wscibska.. poddałam sie.. teraz wiem ze dziecko tej rodziny jestw rodzinie zastępczej ale nie wiem z jakiego powodu bo sie wyprowadzili.. szkoda chłopca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko ma już 16 miesięcy urodziła się 30.04.2014 więc ma 16 mieś. i już uczę ją na nocnik odkąd skończyła roczek , myślę że za miesiąc góra 2 będzie odpieluchowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziecko mojej bratowej jest opóźnione bo ona nie ma dla niej czasu. Co o tym myślicie : ich córka ma 2 lata i 2 miesiące i niedawno dopiero nie zakładają jej w dzień pampersa , ale ona i tak nie woła i posikuje się na podłogę. Bratowa twierdzi że woła ale ostatnio była u mnie i nie zawołała i miałam posikana podłoga po drugie to dziecko ma nadal smoczek, i brat i bratowa twierdzą że mówi dużo i składa zdania ale ja tego nie słyszałam, ogólnie dziecko przy mnie mało mówi poza tym to dziecko jest chorowite , już 2 razy miała antybiotyk i często ma katar i trze nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROJEKT Agatka198801 NA DRZEWO :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego dziecka e przedszkolu jest dziecko co ma ponad 3 lata i ma smoka w buzi. W przedszkolu Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.31-----hahhahahahahahaa dwuletnie dziecko CZYTA? :D Ciekawe co jeszcze wymyślisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś na kafe przeczytałam, że trzymiesięczne dziecko mówi "mama". Od tego czasu żaden geniusz już mnie nie zadziwi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 3 latek to już ma doktorat z fizyki kwantowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agatka jaki progres zaczęłaś tracić na forum popularność i jesteś zła że nikt cię nie krytykuje i nie ma na twoich trolowych wątkach tego czego pragniesz czyli hejtu :-p więc zaczynasz atak :-D :-D k/u/r/w/a kafeteria cie pokonała pustaku ps h/u/j cię to obchodzi jak czyj dziecior leje umyj okna upiecz ciasto i wrzuć na luz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×