Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka sylwetka faceta najbardziej Wam się podoba?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie do kobiet, bo mi się nudzi a własna żona ma mnie w d***e. Jaka sylwetka faceta podoba się Wam najbardziej? zwykły przeciętny niećwiczący facet, albo jakaś chudzina? a może grubasek? czy jednak może kulturysta nabity sterydami? czy może zwykły wysportowany facet typu 175cm/75kg (chodzi o stosunek wzrostu do wagi, może być równie dobrze 180/80)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jedno,byle mnie kochał,szanował ,i był po prostu 'mój'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej szczupły nie za wysoki, może być chudzina lub lekko wysportowany tak max 180cm 80 kg a najlepiej - 10 czyli przy 180cm 70 kg wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puszysty vel grubas. W końcu kochanego ciała nigdy za wiele i kobieta nie suka, na kości nie poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś marzylam o przystojnym facecie, szerokie bary, wąskie biodra, żaden pudzian ani miesniak, po prostu żeby byl proporcjonalnie zbudowany. Ale o ironio losu mój facet który mnie pokochal wygląda zupełnie inaczej, nie jest żadnym przystojniakiem, nie ma szerokich barów. Tak więc wygląd nie ma znaczenia, kocham mojego faceta mimo że nie jest przystojny. Ma super charakter i to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm taki z małą nadwagą - tak z 5 kg. Nie chudy i nie gruby. Troszkę mięśni, ale nie żaden paker. Wyższy ode mnie 5-15 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykly wysportowany facet ewidentnie. 180/80 kg jak najbardziej pasuje. Nie lubie chudzin, facet to ma byc facet. Trzeba sie miec do czego przytulic a nie same kosci czuc. To sie jakos mesko nie kojarzy w ogole. Grubaski tez nie sa atrakcyjni. Co za duzo to niezdrowo i w tym wypadku doslownie niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety najbardziej chcą pakera koksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×