Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

OSK ALFA Białystok OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Co możecie mi powiedzieć na temat tego OSK? Fajna szkoła? Jak wysoka jest zdawalność? Którego instruktora możecie mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam bardzo zadowolona. Uważam że mają wysoką zdawalnośc. Moje kumpele też chodziły i każda zdała za pierwszym razem. Może to przypadek, ale kiedy mówi się o egzaminie na prawko to chyba nie ma czegoś takiego jak przypadek. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odbywałem kurs na samochód ciężarowy i uważam, że było ok. Miałem super instruktora, który potrafił wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Wiec luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś wie ile kosztuje u nich kurs na prawko kat. B.? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płaciłam 1190 zł, bo byłam jeszcze uczniem. Nie wiem jaka jest normalna cena, ale chyba 100 zł więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łooo, to super. Cena różni się minimalnie od innych OSK na ich plus, więc może i ja się tutaj zapiszę... Pomyślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki alfie zdalam za 2 razem ;) i jestem z siebie taka dumna, bo wiem jak zaczynałam i wiem,że byłam kompletnie zielona, ale tutaj mnie wszystkiego nauczyli i to bezstresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze OSK w naszym miescie <3 przekonałam się o tym na własnej skórze, bo brała tu lekcje doszkalające po nieudanym egzaminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem, to tutaj jest największa zdawalność jeśli chodzi o Białystok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie, ja tu brałam jazdy doszkalajace i wierzcie mi lub nie ale te lekcje ddatkowe dały mi więcej niż cały kurs w innym OSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam :) to OSK sprawiło, że dziś jeżdżę przepisowo, bez kolizji. jestem zadowolona i dumna, bo to OSK naprawdę dobrze uczy egzamin również zdałam za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, w naszym mieście nie ma lepszego OSK, niż to ja jestem wdzięczna za profesjonalne podejście do kursu i za to, że mogłam uczyć się na własnych błędach, bo wiedziałam gdzie je popełniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena w sumie tak jak wszędzie, ale zdawalnośc bez wątpienia naj! i ja i moja przyjaciółka zdałyśmy za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio jest tak wysoka zdawalność??? mimo zmian w egzaminach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie chodzi o to, że mimo zmian w egzaminach oni nadal utrzymują poziom, to sie chwali moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy cena nadal jest taka sama, czy coś się zmieniło? szukam właśnie jakiegoś sensownego OSK, który ma dość wysoką zdawalność i widzę że ten OSK naprawdę jest ok, tylko muszę się upewnić co do ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadal jest taka sama :) ja już jestem po kursie i po egzaminie ;) zgadnijcie.... :) zdałaammmmm!!!!! huraaaaa!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję ;) z nimi prawie wszyscy zdają za pierwszym razem, rzadko kiedy zdarza się że za którymś razem z tego co wiem ;) ja należę do tych szczęśliwców, którzy za pierwszym ;) widzę , że poziom nieustannie ten sam wysoki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanują czas i pieniądze kursanta !:) bez problemu dojeżdżają po kursanta w wyznaczone miejsce, atmosfera w czasie lekcji jest luźna i ciepła nie ma powodów do obaw i stresu :) super ludzie, indywidualne podejście do kursanta, zdanie egzaminu z pomocą tego osk w tej szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny... mega się stresuję!!! w czwartek mam egzamin, niby wszystko wiem, kurs naprawdę fajnie przeprowadzony, w bezstresowej atmosferze, do tego otrzymałam ogromne wsparcie od mojego instruktora, który pojedzie ze mną na egzamin, ale ja mimo to się stresuje znacie jakieś dobre sposoby na rozładowanie tego stresu? do czwartku nie wytrzymam a kurs w Alfa polecam ;) choć jeszcze nie zdałam, ale ma dużą zdawalnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tobie poszło? pochwal się :) minęły już dwa miesiące ;) ja egzamin miałam tydzień temu, też był stres,ale jakoś poszło, ważne żeby po prostu skoncentrować się na tym,co się robi warto zaufać instruktorowi, i stosować się do jego rad,bo to jest później ważne podczas egzaminu,moim zdaniem ;) wiem to z własnego doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo zadowolona z kursu na prawo jazdy nauczyli mnie czegoś więcej niż jazdy samochodem, przede wszystkim odpowiedniego podejścia,kultury na drodze, zdecydowania i odpowiedzialności ta szkoła daje poczucie bezpieczeństwa i możliwości rozwoju miałam wspaniałego instruktora, który umożliwił mi bezstresową naukę na najwyższym poziomie jestem wdzięczna dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, bardzo bałam się kursu na prawko, ale trafiłam na super instruktora,który wszystko na spokojnie mi wytłumaczył, był sympatyczny,a więc i ja się nie stresowałam i nauczyłam się jazdy samochodem od podstaw nie miałam problemów też na egzaminie zdałam za pierwszym razem oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie... bo chodzi o to, żeby nie nauczyć się tylko na egzamin, tylko głównie o to, by nauczyć się jeździć na całe życie w szkole Alfa uczą na całe życie od podstaw, tak żeby można wykorzystać wiedzę w praktyce moim zdaniem mają bardzo nowoczesne metody nauczania i czasami super zniżki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem zadowolona,to czego nauczyłam się podczas kursu, to jak wiele zrozumiałam i jak wiele doświadczyłam sprawiło, że zdałam egzamin bezbłędnie, a do dziś jeżdzę bezpiecznie, pewnie, i bez kolizji polecam, bo warto zapisać się tu na kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od września jestem zapisana na kurs mam nadzieję, że wszystko będzie ok, i jakoś uda mi się nauczyć jazdy samochodem będę jeździła z panem Karolem B. jakie macie opinie na jego temat ? dobrze uczy ? jest sympatyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Karol B. jest super instruktorem ;) trafiłaś doskonale uważam, że potrafi wszystko na spokojnie wyjaśnić, wytłumaczyć, daje cenne rady na przyszłość jazda samochodem z nim obok ,to czysta przyjemność bezstresowo i przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jaka jest cena za kurs czy jest jakaś zniżka dla uczących się? pozdrawiam, A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczniowie i studenci płacą 100 zł mniej a teraz jest w ogóle promocja na kurs z tego co widzę 1250 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×