Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monia78m

Zielona kawa czy rzeczywiście odchudza?

Polecane posty

Gość gość
ta jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaW
ja od miesiąca stosuję zieloną kawę z http://ezielonakawa.pl/ i przyznam, że znacznie szybciej gubię kilogramy niż wcześniej. Wcześniej tylko ćwiczyłam, a teraz dodałam tą zieloną kawę, efekty bardzo dobre, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, moje koleżanki z pracy też ostatnio zaczęły brać, ale jeszcze nie wiem jaki efekt uzyskały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pewnym wieku nie da się schudnąć bez wspomagania, metabolizm tak zwalania, że nawet drastyczne diety nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko się da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie rozpisałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dominika
Nie wiem jak izktórą zieloną kawą wygląda, bojak czytałam, tosą tego rodzaju środków setki, nie mniej mi w odchudzaniu pomógł bardzo foreverslim i ja w każdym razie z efektów jakie dało mi jego zastosowanie, jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden foreverslim i inne g****a, tylko naturalne suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadne suplementy tylko sport i wlasciwe odzywianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Magda
Ja stosowałam Foreverslim, a nie zieloną kawę, ale nie to jest istotne. Chodzi mi o (nie wiem, może zrobiłaś to podświadomie) o treść pytania. Ani zielona kawa, ani żaden inny środek NIE ODCHUDZA. Odchudzanie to proces, środki wspomagające odchudzanie mogą działać jako blokery odczucia głodu, blokery pewnych grup produktów, środki pogarszające ich przyswajalność, lub ułatwiające w przypadku innych wskazanych elementów, regulatory przemiany materii, ale żaden środek, który nie powoduje wyniszczenia organizmu, sam z siebie nie odchudza. Tak więc, suplement jak najbardziej tak, ale do tego i dieta i ćwiczenia, no i czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie na prawdę działa, bo nie można powiedzieć, żeby tabletki odchudzały :) pamiętajcie, żeby były efekty potrzebne są jeszcze ćwiczenia i dieta. Polecam poczytać sobie przed zakupem w Internecie np. na tej stronie: wiecznaplaneta.pl pamiętajcie żeby patrzeć na skład, jest to bardzo ważne aby miały naturalny skład. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa - dla mnie najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem na prawdę odchudza, brałam tabletki z zielonej kawy http://witchking.pl/ polecam tutaj szukać informacji. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dwóch miesięcy stosuję zieloną kawę z http://malakawka.pl/ i przyznam, że znacznie szybciej gubię kilogramy. Wcześniej tylko ćwiczyłam, a teraz dodałam tą zieloną kawę, efekty bardzo dobre dodatkowo staram się trzymać dietę, co pewnie też przyczyniło się do takiego wyniku w spanku kg, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannna1
mi tabletki z zieloną kawą pomogły schudnąć, a właściwie to sprawiły że waga w ogóle zaczęła spadać bo wcześniej nie chciała.. nazywały się iqgreen i biorąc je w 2 miesiące zrzuciłam 12.5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malta71
ja też odchudzałam się tabletkami iqgreen przez trzy miesiące. schudłam 17 kg, ale nie było to tak, że nic nie robiłam a kilogramy spadały, odżywiałam się zdrowo i starałam się ruszać tak często jak mogłam, spacery,rower itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątaka99
Mnie zielona kawa redukuje tkankę tłuszczową ale tylko w postaci therm line fast. Tabletki te mają też w sobie zieloną herbate i pokrzywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne tabletki nie pomogą jeżeli będziesz się obżerać. Tabletki to 2-5 % sukcesu. Najważniejsza jest dieta i ruch. Do tego warto znać zaawansowane techniki odchudzania, to pomaga schudnąć, a nie jakieś śmieszne tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wszystkiego trzeba podchodzić z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinowa
dokładnie jak ktoś wyżej napisał - wszystko z głową :) brałam wspomniane tutaj również tabletki iqgreen i efekty były jak najbardziej na plus - w 2 miesiące schudłam 12.5 kg :) wcześniej nie szło mi to tak "gładko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iqgreen to jakaś ściema, nie kupujcie tego, tylko naturalne suplementy jak zielona kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak suplementy to tylko naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malta71
a ja wcale nie uważam, że iqgreen to ściema. to tabletki z bardzo dużą zawartością zielonej kawy, więc nie rozumiem dlaczego miały by być ściemą? niektórzy po prostu nie są w stanie pić zielonej kawy bo jest po prostu niedobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ściema, że nie działają, stosowałam je przez 3 miesiące i waga nie drgnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja oranzade krynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita_falkowicz
Ciekawe skąd wniosek że iq green to ściema?! Miałas doświadczenie z nimi brałaś je czy coś? Na bank nie więc może lepiej się nie wypowiadaj... A jeśli chodzi o ich skład to jest naturalny można to bardzo łatwo sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×