Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chce mieć CÓRKĘ jak to zrobić?

Polecane posty

Gość gość

mam dwóch synów, chciałabym trzecie dziecko - córkę... Jak mogę zwiększyć swoje szanse? Czy którejś z was się udało? Planujemy trzecie dziecko za około rok więc mam czas. Lekarz doradził komputer cyklu, żeby stosować min. przez pół roku.... Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się zaplanować płci dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takich co też planowali córę, monitorowali cykl, cuda wianki a i tak urodził się syn :P Nie da się zaplanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma tez bardzo chciala corke....ma...4 synów..powodzenia. tego nie zaplanujesz i nie przewidzisz jak wygranej w totka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, wiem... moge mieć 3eciego synka, mam już nawet imię :p ale chciałabym mieć świadomość że zrobiłam wszystko co możliwe zeby miec córcię, jak się nie uda to trudno. Może jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 100% się nie da zaplanować, ale możesz zwiększyć swoje szanse. Pewnie nie napiszę nic o czym byś nie wiedziała, ale warto się przyjrzeć swojej owulacji a dokładnie spróbować ustalić kiedy dokładnie występuje. Seks na kilka dni przed owu + odpowiednia dieta. Piszę z własnego doświadczenia, też miałam 2 synów i zależało mi na dziewczynce. Udało się, zaszłam w ciążę 4 dni przed owu a zaczynaliśmy na 7 dni przed owu. Więc łatwo policzyć staraliśmy się 4 miesiące. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie zgodnie z komputerem cyklu przed nie jest na dziewczynkę. My tak próbowaliśmy z drugim dzieckiem i wyszedł chłopak - 3 dni przed owulacją. Pary chcące zaplanować płeć swojego przyszłego dziecka najprawdopodobniej spotkają się z powszechnie krążącą teorią, która mówi, że największe prawdopodobieństwo na poczęcie dziewczynki, jest wtedy, gdy do współżycia dojdzie kilka dni przed owulacją. Wówczas plemniki zawierające chromosom X (decydujące o płci żeńskiej), które są cięższe, mogą dłużej przetrwać w drogach rodnych kobiety niż plemniki zawierające chromosom Y (decydujący o płci męskiej) i zapłodnić komórkę jajową. Według tej teorii, aby począć chłopca należy poczekać ze współżyciem do owulacji – wtedy to plemniki z chromosomem Y zdecydowanie szybciej poruszające się od tych z chromosomem X, będą pierwsze i dostaną się do jajeczka przed konkurencją. Tak brzmi teoria. A jakie są fakty? O ile z faktem różnicy ciężaru między plemnikami nie da się dyskutować o tyle pozostałych danych nikt nie zbadał empirycznie i pozostają one tylko krążącą teorią. Niemiecki producent komputera cyklu Lady-Comp baby zbadał empirycznie zależność między czasem współżycia a płcią urodzonego dziecka. Kobiety stosujące komputer cyklu Lady-Comp baby z zamiarem zajścia w ciążę (komputer można stosować także jako antykoncepcję), informowały urządzenie o momencie współżycia, a następnie po okresie ciąży – o płci urodzonego dziecka. Okazało się, że współżycie w czasie owulacji to szansa na poczęcie dziewczynki, a współżycie kilka dni przed owulacją skutkuje urodzeniem syna – czyli wyniki tego badania były dokładnie odwrotnie, niż powszechnie przyjęta teoria o planowaniu płci dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem z doswiadczenia-owulacje mialam 26pazdz(cykle 28dniowe regularne) kochalam sie z mezem 25 a potem 27...nie wiem kiedy rzeczywiscie doszlo do zaplodnienia ale urodzilam dziewczynke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz miec 100% pewnosci, ze bedziesz miala dziewczynke? ....... .....adoptuj! Tyle dziewczynek czeka w domach dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja miałam tak z córką że kochaliśmy sie później nie pamietam dokładnie 10/11 dzień na 25 dni cyklu. I tylko wtedy bo wcześniej się pokłociliśmy i wybaczyłam mężowi dopiero jak śluz zobaczyłam :D hehe instynkt macierzyński :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie zgodnie z komputerem cyklu przed nie jest na dziewczynkę. My tak próbowaliśmy z drugim dzieckiem i wyszedł chłopak - 3 dni przed owulacją. x bo to za późno, trzeba trochę wcześniej przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks na kilka dni przed owu + odpowiednia dieta. Piszę z własnego doświadczenia, też miałam 2 synów i zależało mi na dziewczynce. Udało się, zaszłam w ciążę 4 dni przed owu a zaczynaliśmy na 7 dni przed owu. x Z doświadczenia powiem, że u mnie współżycie przed owulacją się sprawdziło - chciałam mieć tylko córki i je mam. Współżyliśmy podobnie do autorki postu powyżej. Wszystkie "planowane"w ten sposób i urodzone w trzeciej dekadzie miesiąca. Trudno mówić o trzykrotnym przypadku. Tak, że polecam spróbować, jeśli nie masz autorko lepszej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolzylam 5 dni przed miesiaczka i mam corke , tak ze to bajki ze dziewczynka przed owu a po niej syn. U mnie sprawdzil sie chinski kalendarz plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyznaczałam sobie dni płodne afrodytą na ślinę i współżyliśmy tak 2-3 dni przed owulacją i mamy córkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×