Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PiotrN84

Zdradziła mnie żona, szukam zemsty...

Polecane posty

Moja żona po kilku latach małżeństwa postanowiła niespodziewanie skoczyć w bok z przypadkowo poznanym facetem......... Nie wiem dlaczego, bo w każdej dziedzinie życia super nam się układało, nie mieliśmy żadnych problemów, byliśmy bardzo sobie bliscy, ale ona wdała się w romans. Głupie okoliczności, niewłaściwe dwie osoby w niewłaściwym czasie w niewłaściwym miejscu i oto jestem rogaczem. Nie wnikam, wybaczyłem, ale czuję nieodpartą chęć zemsty. Kto takie coś przeżył, ten wie, co się czuje. Dlatego mówię wprost: szukam kobiety, która przeszła/przechodzi przez podobny zakręt życia lub ma inną motywację i która żywi podobną do mojej chęć zemsty na swoim partnerze. Jeśli chcesz, napisz: peter_n84@prokonto.pl Moralizatorom i moralizatorkom dziękuję. Do usłyszenia i zobaczenia ;) Piotr, 31 lat, Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, rogactwo tez może być całkiem podniecające,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rogi Ci wyrosly to przynajmniej wiesz ze nie masz niedoboru wapnia we krwi. Dzieki zonie czegos pozytecznego sie dowiedziales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie onanizuje myslac, ze mnie zonka zdradza. Chcialbym aby miala kochanka a ona mowi, ze jej nie potrzeba... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna zemsta jaka znam w takiej sytuacji to koniec malzenstwa a nie wybaczanie. Mieczak jestes i za grosz dumy w sobie nie masz. Po co Ci taka zona ktora lubi innych? Masz teraz okazje zeby poznac kogos nowego i stworzyc lepszy zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz Jej, że zupa była za słona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, że wybaczyłes. Nie masz pojęcia czym jest wybaczenie. ktoś, kto wybacza, odpuszcza i żyje dalej, a nie kombinuje jak tu się zemścić. Nie dośc, że jestes dziecinny, to jeszcze wciskacz bzdury sobie nam i swej żonie. Wcale jej nie wybaczyłes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wybaczyłem, ale czuję nieodpartą chęć zemsty. Kto takie coś przeżył, ten wie, co się czuje" No oczywiście, bo to zupełnie logiczne. Na tym polega wybaczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku! Znam się na tym. Ciało puszczone w ruch puszcza się dalej. Bądź przygotowany na to, że twoja żonka zrobi to ponownie i to nie koniecznie z tym samym facetem. Złóż pozew rozwodowy z orzeczeniem o winie...zdradziła cię więc to jest jej wina rozpadu małżeństwa. Będziesz miał więcej praw podczas rozwodu. Potem idź na siłownię, zmień dietę...ogarnij się a laski same będą ci się pakować do wyra. Nie ma nic lepszego dla baby niż zadbany facet... może tamten kolo właśnie taki był. A najlepszą zemstą będzie kiedy twoja była już żona zobaczy ciebie po dwóch latach całkiem odmienionego....o ile zrobisz coś z sobą.,..coś czego nie robiłeś będąc z nią małżeństwie. 80% facetów nigdy nie wybacza zdrady! Miej swoja godność człowieku. Na pewno teraz się naśmiewa z ciebie ze swoimi koleżankami..."dałam d**y dla innego a on i tak za mną łazi" Idź teraz do kibla...odlej się i spuść wodę dużym strumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wy takie p*****ly wypisujecie tutaj i metlicie facetowi w glowie? To ze jego zonka pokochala sie z innym facetem to ma niszczyc ich malzenstwo? Obudzcie sie z jakiegos romantycznego snu... Tylko tyle, ze facet to odkryl - i co z tego? Wedlug statystyk wiekszosc z nas jest zdradzanych a jak i mamy okazje to tez zdradzamy. Stuknijcie sie w czolo i zastanuwcie ile tym glupim pisaniem mozecie posuc. Zycie toczy sie dalej i dobrze. Pozdrawiam Dobry Maz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to ma znaczenie co robimy poza małżeństwem ? Dopóki chcemy budzić się przy partnerze, z chęcią wracamy do domu to jest dobrze. A tobie czasem coś jest z boku to nie istotne monogamia jest nienaturalna. Żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim wybacz jej na prawdę! Chęć zemsty wyklucza przebaczenie. Chciałbym razem z moja żona przeżyć trojkat, czworokąt, ale na pewno nie chciałbym aby mnie zdradzała. Musisz sie zastanowić czy na serio chcesz jej wybaczyć, czy jednak nie. Mysle, ze bym wybaczył mojej zonie, ale nie byłoby to łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to bulls**t zagranie najstarsze pod sloncem ona mnie nie kocha, nie rozumie i jeszcze mnie zdradzila to pociesz mnie i daj d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×