Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nie mogę sobie nikogo znaleźć ?

Polecane posty

Gość gość

Niby jestem ładna , wiele razy to słyszałam...zdarza się ze faceci podchodzą na ulicy i mi to mówią ale zazwyczaj nie jestem zainteresowana. Próbowałam z kimś kto mnie nie pociąga , nie będę się zmuszać bo nic z tego nie wychodzi .. nie wiem też czy to kwestia mojej niskiej samooceny ale wydaje mi się ze Ci którzy się mną interesowali to z braku laku na zasadzie a może wyjdzie chociaż z nią jak nie wychodzi z innymi..Nigdy nie czułam żeby komuś na mnie zależało a przestudiowalam juz chyba wszystko z psychologii.... Prawda jest też ze zazdroszczę tylko tym którzy na serio kochają a nie tylko chcą się zabawić. Zazdroszczę takim parom , jeśli dziewczyna Jest ładna i fajna smutno mi się robi,bo wiem że na to zasługuje ja tak nigdy nie będę mieć...Ale jak widzę brzydsza dziewczynę to mnie ściska - w czym jestem gorsza ze nikt się mną nie interesuje ? Na pewne rzecZy niemam wpływu... I z tym muszę się pogodzić ale czy to oznacza że mama być samotna do końca?? Mam 22 lata... I nic zero. Miałam jakiś chłopaków ale czuję że to było takie z braku laku chęci spróbowania... Jestem romantyczna ,wrażliwa , choć raczej zaradna ... żadna tam feministka czy inny odchyl.... jestem bystra co słyszałam wiele razy... ze mam.potencjał ale nie wykprzytuje itp. W sumie czuję się taka zagubiona bo od rodziców też nie miałam uczuc,bliskości... jedynie finansowo mialam wszystko zapewnione . Oni się kochaja ale jakoś mnie nie bardzo... :( ; ( Probowalam juz to olac byc pewna siebie i fakt przyciagalam facetow ale jedynie desperatow maminsynkow albo napalencow -lovelasow. Chce kogoś normalnego !!! A tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby jesteś ładna? Niby to, niby tamto to dlaczego by niby nie jesteś do doopy i niby baaaardzo nudna? Jak masz takie niby pozytywne nastawienie do wszystkich to dlaczego ktoś ma się starać i wykazać że jest inaczej? Towja "nibość" jest zauważalna poprzez Twoje zachowanie. Albo wierzysz że jesteś wartościową istotą; godną uwagi i rozmowy albo nie. Zainteresowanie z braku laku to zainteresowanie na niby. Jeśli sama tak się widzisz to tak się przedstawiasz i nie dziw się że tak Cię widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym Ci zrobił dobrze, ale Ty chyba sama nie wiesz czego chcesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobitnie;). Ja tylko tutaj sobie tam gadam co mi w duszy gra. moze mam racje a moze nie. Na co dzień nie odsłaniają się z moimi myślami,mam kontrolę nad swoim zachowaniem w 100%. Rzekłabym ze jestem dobra aktorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×