Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Martwie sie dzym wzrostem i rozmiarem buta corki. Ile maja wasze 2latki?

Polecane posty

Gość gość
Moja corka na bilansie dwulatka była na 97 centylu i uwazam ze nie ma sie z czego cieszyc a mozna zacząć sie zastanawiać czy wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, moja najstarsza mając 2lata miała 96cm, i ważyła 14,4kg. Teraz ma 12 lat i mierzy 162cm. Szczupła i wysooooka. Ja mam 176 a tata 186. Co zrobisz? kapcia nie zjesz ;) a przyciąć się nie da ;) Luzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale żadnych badan nie robiłaś bo uznałas ze tak ma byc-tu chodzi o to ze moze tak nie ma byc. Moze sa jakies zaburzenia hormonalne ktore mozna wychwycić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badałaś się na hipochondrię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn był wczoraj na bilansie dwulatka mierzy 100 cm i waży 13,600. Rozmiar buta nosi 26. Ja się tym nie martwię ponieważ mąż jest wysoki i wszyscy w przychodni mówią że syn jest za nim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powyżej 170 to kiepsko? Hehe kompleksy. To nie średniowiecze gdzie średni wzrost faceta byl 160. Widzialyscie siatkarki? Wysokie zgrabne, na pewno nie maja zaburzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Moja po bilansie 96cm i 13,800. Rozmiar buta nadal 24- 25:P choć jesienne z lasockiego ma na 26 z zapasem 1,2cm.Licze że wiosną też pochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 172 i to jest kiepsko? Yhmmm... moja corka 7 m-czna ma 80 cm i bucik 20 cm... wazy 9 kg. A mi sie wydaje taka malutka :) ps. Moj wzrost nigdy mi nie przeszkadzal, wrecz przeciwnie, a w duecie ze szpilkami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powyżej 170 cm jest super, pod warunkiem, że szczupła. Dbaj po prostu o to, żeby córka się nie roztyła. Jeśli bedzie miała zdrową, smukłą sylwetkę, to wysoki wzrost będzie jej atutem, ale to dopiero jak dorośnie. W szkole moze mieć ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Tu bardziej chodzi o to ze byc moze sa jakies badania aby sprawdzić czy jej organizm nie produkuje zbyt duzo hormonów wzrostu i zapobiec jesli sie da. Kobieta ze wzrostem powyżej 170cm to ju kiepsko a powyżej 180cm to kalectwo. Tu chodzi o przyszłość dziecka i o to ze moze ja cos w zyciu przez taki wzrost ominąć." Jedyne kalectwo, jakie tu widzę, to twoje. Umysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwileczkę, może kalectwo to nieszczęśliwe określenie na tę sytuację, ale nikt mi nie wmówi, że fajnie jest być kobietą i mieć ponad 180 cm, chyba, że się jest wziętą modelką. Ja mam 181 cm i przez całe życie miałam przekichane. Dopiero teraz, po 30-stce jakoś zaczęłam to akceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to dla odmiany mój synek zapowiada się na niskiego chłopaka, i też muszę to jakoś przeżyć, chociaż martwię się jak się odnajdzie wsród rówieśników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam 181 cm wzrostu i nikt mi nie wmówi, że fajnie jest mieć metr pięćdziesiąt w kapeluszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma 16 miesiecy i uwaga! 94 cm i wage 14 kg. Buty w rozmiarze 23-24. Zalezy od marki. I powiem wam ze bylam na konslutacjach u lekarzy. Kazdy moei to samo. Ze bedzie kawal chlopa. Ale ja i maz tez jestesmy " kawal chlopa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn 2,5 roku ma ponad 100 cm (102-103),wazy ok 14 kg i nr.buta 26. 25 na styk jest,jeszcze zdarza sie mu zalozyc 25. Na 2 latka mial 98 cm. Jest najwyzszy w swojej grupie w przedszkolu. Ale i najchudszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleksy? Napisałam ze ja mam 168cm i szczerze to dla mnie zbyt wiele a nie za mało! Uwazam ze 180cm i kobiety to dramat i nikt mi nie wmówi ze jest inaczej. Siatkarki, modelki-a co ze zwykłymi dziewczynami? Przekichane. Moja corka myśle ze otyła nie bedzie bo zdrowo jadamy, uprawiamy sporty i ja nigdy problemów z waga nie mialam nawet po ciazy szybko schudłam. To nie jest tak ze ja całymi dniami lamentuje bo corka jest na 97centylu i ogolnie w czołówce wzrostu wsród swoich rówieśników ale zastanawiam sie czy to dobrze i czy cos mozna zrobic zeby sie upewnić ze poziom hormonów jest dobry. Ma mała stopę-adidas 21 sa jeszcze dobre juz ma kupione za kostkę z nike takie przechodnie 22 rozmiar. Maz ma niecały 180cm wiec myśle ze az tak to nie ma po kim rosnąć i ze jednak stanie na takim wzroście jaki mam ja. No dalej-zaczynajcie sie rzucać kafeteryjne idiotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Cię rozumiem. Moja mama też się martwiła jak byłam mała, bo zawsze wszędzie byłam najwyższa (i od dziewczyn i od chłopaków). Na szczęście zatrzymałam się na 173 cm i jestem szczupła, ale gdybym miała mieć 180, to bym się załamała. Skonsultuj się z jakimś dobrym lekarzem, może to faktycznie coś z hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz 2,5 latek ma rozmiar buta 26 - jakie to ma znaczenie? oboje rodzice wysocy, zresztą wzrost w wieku 2 lat nie jest miarodajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam gdzies, ze wzrost dziecka dwuletniego należy pomnożyć razy 2 i wtedy wychodzi ostateczny wzrost w dorosłym życiu. Nie wiem ile w tym prawdy, ale u mnie się sprawdziło. Jako dwulatka miałam 82 cm, teraz mam 20 lat i mierze 164-165 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zaś zazdrosne karakany się plują :D. Małe, to zakompleksione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To by było fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moj bedzie mial prawie 2 m :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To corka bedzie miała niby 194 cm :D Jakos w to nie wierze...odezwę sie za jakies 17/18 lat i dam znac :P dodam jeszcze ze maz miał taki sam wzrost jak corka teraz gdy był w jej wieku i ma niecałe 180cm ja mam jednak nadzieje ze stanie na wzroście poniżej 170cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 2 lata8 miesięcy waży 18 kg i ma 102 cm, but 27. Urodził się duży 4.5 kg. Ciągle słyszałam, jaki gruby, że serce nie wytrzyma, że do poradni leczenia otyłości nam iść. Na rok ważył 14.5 kg przy 91 cm. W d***e to już mam, bo gruby nie jest, neurolog mówi, że to jego masa mięśniową i będzie duży- główka 53 cm (!), łapy wielkie, stopy też. Ja mam 170 i waże 70 kg, but-40. Mąż 195cm/105 kg/47 rozmiar stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaczarka
Moj syn w chwili urodzenia mial 3760 kg i 55 cm. Urodzil sie w 36 tc, a wiec jakis miesiac wczesniej. Dzisiaj ma 2 lata i 5 miesiecy, wazy jakies 16-17 kg (nie widac tego po nim wcale, jest raczej zbity, a nie gruby), ma 93cm wzrostu i nr buta 26-27. I wcale sie nie martwie. Ja mam 169 cm wzrostu, a maz 171. Ja nosze obuwie w rozmiarze 41, a maz 42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobieta i mam 179 cm. Nie czuje sie kaleka. Smieszy mnie to. Nigdy w zyciu mi to jakos roznicy nie robilo. Sa plusy takiej sylwetki. Mysle ze przesadzacie i to zdrowo. Wazne zeby corka byla szczesliwa i zdrowa. A nie zeby miala 170 bo mamusia tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhy wkręcaj wszystkim żyrafo ze ci nie przeszkadza taki wysoki wzrost. Pewnie wszyscy sie z ciebie śmiali w szkole i żaden chłopak takiej dziewczyny nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale hejterzy maja tu uzywanie:) a ja mam168 i strasznie zaluje ze nie wiecej. Sprawdzilam swoj wzrost i meza na 2 latka. Ja powinnam miec 174 a nie mam-szkoda. Moj maz powinien miec 176 a ma 182. Wiec u nas sie nie zgadza. A syn? Jezeli bedzie przybywalo mu jak mi to bedzie normalnego wzrostu a jezeli jal mow maz to bedzie mial ponad 2 m :P Tylko straszny chudzielec z niego. Zreszta gosc wyzej napisal,jej syn ma tyle samo wzrostu co moj a wazy 4 kg wiecej. Moj od urodzenia w soatce wzrostem sie nie miesci. (Jest ponad)Waga od zawsze 50centyl. Bmi dziecięce ma na 10 centylu. Chudzina straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wzrost powyżej 170 dla dziewczyny, to nie jest nic niezwykłego. Trzeba pamiętać, ze z każdym rokiem społeczeństwo robi sie wyższe, 10 lat temu w Polsce wysoki mężczyzna miał 175 teraz juz jest powyżej 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×