Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bóle brzucha w 10 tyg ciąży

Polecane posty

Gość gość

Witajcie Jestem w 10 tyg ciąży i od jakiś 3 dni boli mnie brzuch. Jest twardy i napięty nie miałam takich dolegliwości wcześniej. Czy to może być oznaką że dzieje się coś nie tak z maluszkiem? Miała któraś z Pań tak? Wizytę mam jutro dopiero :( boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez nospe i sie poloz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży można brać leki przeciw bólowe bez diagnozy lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym etapie ciazy pomoze ci nospa moze nospa forte ale ta jest na recepte, w sumie takich boli nie powinnas miec ja mialam podobnie po stosunkach ale to nie bylo dobre, masz poprostu skurcze, idz do lekarza moze juz ci sie stawiac macica da cos na rozluznienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, informuję, iż o podaniu leku No-Spa w okresie ciąży zawsze decyduje lekarz. Ze względu na brak wystarczających badań, produkt No-Spa można stosować u pacjentek w okresie ciąży jedynie w przypadkach, gdy korzyść jego zastosowania przewyższa czynniki ryzyka. W razie wątpliwości proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam bóle w ciąży na tym etapie. Rozciągała się macica. Ale oczywiście idź do lekarza. Nie panikuj bo takie bóle mogą się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam, brałam nospe i urodziłam zdrową córeczkę. Oczywiście powiedz o wszystkim lekarzowi. Boli bo macica się rozciąga. Zapraszam na mojego bloga o ciąży i macierzyństwie: www.szczesliwamama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×