Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

25 stopni w domu w czym ma spać

Polecane posty

Gość gość

mam 25 stopni w domu także w nocy w czym położyć do spania 5 miesięcy niemowle czy same cieplejsze spioszki wystaczą,? A może pod to jeszcze body? Nie chce dawac kocyka bo strasznie w nocy wierzga nogami, przewraca sie z boku na bok, wedruje po całym łóżeczku i kocyk szybko znalazby sie na jego twarzy. A w czym spią wasze pół roczne dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha mam taki śpiworek zapinany na zamek to jedynie by sie nadało ale czy nie za ciepło mu będzie? Taki to już chyba na zime dać raczej, co myslicie? jakie są temperatury u was w domu po tych upałach już na upał miałam nawet 30 stopni w nocy w domu ale juz 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w domu 20-21 stopni. Mala spala w body na dlugi i polspiochy. Przy 25 stopniach spodnie cieniutkie i body na krotki. Ale u mnie jest przeciag. Powietrze nie stoi w miejscu i sie nie kisi(nie ma zaduchu)dodam,ze mala nigdy nie byla przykrywana. Sama musisz wyczuc dziecko. Znam takie co przy 25stopniach spia pod koldra,bo zwyczajnie im zimno. Co do spiworkow to jesli w domu palicie zima dzien i noc to zupelnie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, co wy gadanie. Ja mam 24 a śpię pod lekka kolarza. Moja 3 letnia córka tez a niemowlaka w pałacu i spiworku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję dobrze wywietrzyć, to będizesz miała normalną temperaturę. U mnie wystarczyły 2 dni po upałach i mam 21 st. wszędzie. Nie pytam złośliwie, ale dobrze się czujesz mając tak ciepło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najlepiej się czuje właśnie jak mam 24. A i to w krotkim rekawku mi za zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty sieczymś dogrzewasz ? Skoro w nocy było 6-10 stopni to jakim cudem masz 25 ? Nie wietrzysz od upałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol to u Ciebie nadal sierpień, u mnie w każdej sypialni okna w nocy są uchylone, bo moje dzieci nie lubią najbardziej spać w duchocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze wietrze, w iagu dnia, wieczorem. Na noc okna są zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
body i śpiworek myślę, że w zupełności wystarczy, to wy juz palicie, ze tak gorąco macie? noca jest zimno, wystarczy wieczorem porządnie wywietrezyć pokój i już inaczej będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×