Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiki10

pytanie do mam niemowlaczkow

Polecane posty

Witam,moja córcia za tydzień kończy 4 miesiące,karmie ja bebilon pepti 150ml co 3 godziny,córka sie nie najada kupilam dzisiaj kleik ryżowy i kaszke mleczno-ryżowa po 4-tym miesiacu,czy wy tez podawalyscie swoim pociechom w tym miesiacu,czyli w 4-tym kaszki mleczno-ryzowe?np,na 150ml,wody w butelce Ile lyzeczek kaszki mam dodac,pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz kaszkę mleczna to nie dodajesz mleka tylko wodę. Dla alergika kupuje się kaszki bezmleczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajesz pepti i kupiłaś kaszke mleczna? To ma alergie czy nie? Ja mojemu do pepti dodatek 2 łyżki hole owsiane, nagranej lub grynaczej, Ew sinlacu. Ma pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie. Dziecko pije pepti, a ty kupiłaś kaszke mleczna? To ma alergie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boszzz, niektórzy nie powinni mieć dzieci. Kobieto czytaj skład jak kupujesz dziecku jedzenie! Dla alergika kupiła kaszkę mleczna..gdzie ty mózg wydalilas? Przy porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukol
no droga mamo, koniecznie kontroluj co Ty robisz, bo już niewiadomo gdzie i kto popełnia błąd? Albo dziecko ma alergię albo nie ma i karmisz je w taki sposób...? Może jeśli sama nie wiesz, skonsultuj się z pielęgniarką opiekującą się Wami? Na pewno pomoże. a przy okazji polecam bardzo fajny sklep internetowy z rzeczami dla małych dzieci http://www.babymeble.pl/krzeselka-do-karmienia-k157/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,za złośliwe wręcz wredny komentarz autorko sama masz bezmózgowie nasza córkę karmilismy 1,5 miesiąca nan pro,kupki miala jak glina,polozna stwierdziła zmianę na inne bo niby nan pro jest za tłuste,mala dostala kolkę wydzierala sie przeraźliwie,pojechalismy do szpitala,zrobiono jej wszystkie badania,wszystkie bardzo dobre,lekarze sami nie wiedzieli czy to alergia na mleko,mala nie miala wyprysków,ale bebilon pepti kazali podawac bo bezpieczniejsze,teraz do bebilon pepti zageszczam kleikiem ryżowym,przedwczoraj mąż jedną łyżeczkę podal jej danonka,wczoraj podaliśmy jej troszke kaszki mleczno -ryżowej bananowej,i nic sie nie stało,uwazam że malutka nie ma żadnej alergii,zresztą w poniedziałek zarejestrowana jestem do naszej pediatry a jest dobrym lekarzem,będę wiedziała co dalej,a poki co nadal podaje bebilon pepti zageszczonym kleikiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×