Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny używacie płynów do higieny intymnej?

Polecane posty

Gość gość

jak dbacie o higiene intymną? kiedyś nie używałam żadnych płynów i nie miałam nigdy żadnych problemów z grzybicą czy inną infekcją ale raz mi się przydała wszystko przez toalete z której korzystało wiele kobiet, musiałam się od niej zarazić bo słyszałam że miały jakieś problemy z grzybicą i zawsze gdy się wyleczyłam to znów infekcja wracała po skorzystaniu z tej łazienki, używam teraz lactacyda bo nie chce by znów problemy wróciły, myśle jeszcze nad codziennym używaniem chusteczek nawilżonych ale czytałam że to wszystko nie jest takie zdrowe i można zaburzyć sobie ph, zdania są podzielone więc nie wiem ile razy w ciągu dnia i co ile dni będzie profilaktacznycznie i odpowiednio? proszę o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzyba napewno nie dostalas prze korzystanie z toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz co 2 ma grzxyby wszystko uczula a nadmierne szorowanie d..y nie pomaga koncerny trzepia kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci płyn do higieny intymnej? Wysuszasz się i powodujesz problemy. Ciało wie co robi. Chusteczki nawilżające są przydatne tylko podczas okresu żeby się odświeżyć albo kudełki nie zlepiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam się, może nie miałam grzybicy ale miałam paskudne upławy w zielonkawym kolorze, nie byłam u ginekologa bo sama to wyleczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiałam dostać tej infekcji od sedesu, nie ma innej opcji problem znikł całkowicie i nie przestał nawracać jak sie wyprowadziłam wcześniej takich problemów nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×