Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie pożyczka Konsolidacyjna?

Polecane posty

Gość gość
Zarówno Tmobile, Alior Bankr, mBank jak i BPH ma bardzo dobrą ofertę kredytu konsolidacyjnego - więc możesz wziąć taką pożyczkę konsolidacyjną w jednym z tych 4 banków bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skonsolidowałam swój kredyt w Tmobile właśnie 3 miesiące temu - -dostałam niższa ratę o 400złotych. Bardzo dobra oferta jeśli chodzi o kredyt konsolidacyjny - korzystał przez doradcę i tez tak mi mówił że tutaj najtaniej i najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a takak pożyczka konsolidacyjna jest droga? Mam kredyt na 30tyś i chce mieć niższa ratę - ile drożej zapłacę jak wezmę kredyt konsolidacyjny w Aliorze czy tmobile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy taka pożyczka konsolidacyjna w Banku to aby na pewno dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca konsolidacyjny
gość dziś a takak pożyczka konsolidacyjna jest droga? Mam kredyt na 30tyś i chce mieć niższa ratę - ile drożej zapłacę jak wezmę kredyt konsolidacyjny w Aliorze czy tmobile? Zapłacisz jakieś 3-5 tyś drożej może w zalezności na jaki czas Ci to rozłożą. ogólnie lepiej jest wziąć kredyt konsolidacyjny niż spłcać przeterminowane raty do których doliczane są odsetki - pożyczka konsolidacyjna wychodzi taniej i nie trzeba się martwić że braknie na rate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kredyt konsolidacyjny w Tmobile - szybko go dostałem na 50 000złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli macie mieć zaległości w spłącie to lepiej pożyczka konsolidacyjna w Banku jest b dobrym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kredyt konsolidacyjny w mBanku - bardzo dobra oferta. POLECAM -czas załatwiania 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio czytałam jakiś ranking i mbank słabo wyglądał jeżeli chodzi o pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pat__
Jeżeli chodzi o kredyt konsolidacyjny to ja brałam w T-mobile, myślę że maja najlepszą obecnie ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także polecam, pozyczka konsolidacyjna w tmobile jest najlepsza ofetą - -dostałem ją w 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela Rosa Flores
Szukasz finansowania projektu lub rozwiązania problemu lub mieszkania. Bardziej świeży i piękny, pomogę ci z kapitałem na tyle szerokim, aby ci pomóc. Jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą kredytową, skontaktuj się ze mną poprzez e-mail: pamelarosaflores11@gmail.com o wiele informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×