Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BLW przy dziecku niesiedzącym

Polecane posty

Gość gość

Czytałam o BLW i z tego co zrozumiałam, jest to metoda dla dzieci powyżej 6 mca, samodzielnie siedzących w wysokim krzesełku, które nie odchylają głowy do tyłu, aby się nie zakrztusiły dużymi kawałkami. Dzieci w przedziale 4-6, które nie siedzą same i są karmione w leżaczku, powinny dostawać papki, a nie wg BLW. A co zrobić w przypadku, gdy chcę zacząć rozszerzanie u dziecka 6 mcy, które samo nie siedzi i mam zakaz od rehabilitanta sadzania w krzesełku, czy nie mogę korzystać z BLW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co Ci to BLW? Przecież dziecko i tak się nauczy gryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BLW jest dla dzieci karmionych piersią, bo mleko matki wystarcza do roku spokojnie. Po prostu czeka się aż dziecko będzie gotowe do samodzielnego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie moje jest karmione piersią, ma 5,5 mca, kupił m krzesełko, przymierzyłam i muszę poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma 7mc .Dużo czytałam na ten temat .Próbowałam i stwierdzam że to nie dla mnie kilka razy mało się nie udusił tak sobie wpychał do gardła.Następnym razem zjadł ładnie ale jeszcze mu mało było jadł dalej aż wszystko zwymiotował.Pozatym potem wszystko do szorowania za dużo nerwów z tym jest.Karmie dziecko łyżeczką bardzo fajnie je :) .Coś te nowe metody są coraz durniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest nowa metoda a stara, napychanie 4 miesięcznego dziecka łyżeczką to nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy BLW dziecko koniecznie MUSI samo siedziec. To podstawowa zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×