Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daniel2341

Co zrobić aby moja była kobieta do mnie wróciła?

Polecane posty

Witam mój problem wygląda następująco ... Bylem z moja ex prawie dwa lata przylecieliśmy do Wielkiej Brytani razem było okej kochaliśmy się ,byliśmy szczęsliwi mieszkaliśmy sami lilka miesięcy później sciagłem tu mojego brata i od tego momętu zaczeliśmy się kłócić i wgl nic się nie układało pewnego razu poznałem w pracy dziewczynę była miła spokojna spotykaliśmy się z tydzień może więcej... zauroczyłem się w niej i zostawiłem moja kobietę a teraz nie utrzymuje kontaktu z t a dziewczyna nie chce z nią być i wgl a moja ex jest już w Polsce , teraz doszło do mnie że bardzo mocno ja kocham szleje za moja ex wiem ze to ta jedyna na zawsze i jak tylko bym ja przekonał żeby wróciła chce się jej oświadczyć i planuje założyć rodzinę proszę pomóżcie mi bo bardzo mi na niej zależy jestem znowu w niej zakochany tak mocno jak na początku naszego związku i nie chce jej stracić na zawsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu bym do Ciebie nie wróciła. Poznałeś w pracy dziewczynę, spotykałeś się z nią i po TYGODNIU tak się zauroczyłeś, że zostawiłeś dziewczynę. Porażka, jak Ty się tak łatwo fascynujesz innymi, to lepiej daj dziewczynie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×