Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O rany, chyba znowu jestem w ciazy

Polecane posty

Gość gość

No nie moge, mamy 9- miesieczne dziecko, a mi sie 2 dni spoznia okres. Zawsze mam jak w zegarku. Od wczoraj boli mnie brzuch tak, jakbym juz ten okres miala, ale poza podbarwionym sluzem cisza. Mislam tak jeden raz- gdy zaszlam w ciaze, tylko nie bylo wtedy tego podbarwienia. Zawsze, od 8 lat uzywamy prezerwatyw. Do tej pory nas nie zawiodly, ale teraz chyba jestem w ciazy. Jesrem przerazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie dostaniesz okres Tylko nie wmawiaj sobie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anqi
Ciebie przynajmniej boli brzuch a mnie nic a na dniach okres powinnam dostać..a piersi tez nic nie bola. Kochałam się w gumie chwilkę i zaczelam wątpić juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wmawiam sobie, ale bol okresowy bez okresu mialam tylko raz w zyciu- po zajsciu w ciaze. Biegalam co chwile do wc, bo wydawalo mi sie, ze juz mam okres i tak przez 2dni, ale nie dostalam go juz :-). Chcialam dzieci z mala roznica wieku, ale wolalqbym jeszcze troche poczekac. Dopiero wyszlismy z najtrudniejszych poczatkow rodzicielstwa, dopiero doszlam do siebie (bardzo dlugo mialam bole bioder i kosci), a tu byc moze drugie w drodze. Jutro robie test i sie wyjasni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrób badania i wówczas się przekonasz. Rozumie że urodzenie dziecka po dziecku w przeciągu 18 miesięcy może być ciężkie dla kobiety. Lecz chyba nie masz zamiaru usuwać ciąży w przypadku gdyby badanie okazało się pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak stosowalas prezerwatywy to na pewno nie jesteś. Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyczytalam ze w prezerwatywach moga byc otwotki wielkosci 3 mikronow a plemnik jest mniejszy. Wyczytalam to w necie. Dlatego zaczekam swirowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja 22.21 Oczywiscie, ze ciazy bym n8e usunela, bylaby to troche za wczesna radosc ;-) Chyba rozkreca mi sie okres, wiec chyba falszywy alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja miałam dokładnie tak samo. Seks w prezerwatywie, okres spóźniał się tydzień, na teście dwie kreski. Tylko ja niestety byłam głupia i ze strachu usunęłam ciążę. Nie ma dnia bym tego nie żałowała. Zrób test ciążowy. Życzę Ci dużo zdrowia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już się cieszyłaś. Wariatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak to natura urządziła żeby sie chciało dupczyć po to aby była z tego ciąża. Proste jak związek przyczynowo skutkowy to co tak cie głupio dziwi autorko że znowu ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę nie na temat, ale mam pytanie do kobiet które były w ciąży. Czy wy też miałyście taką potrzebę seksu pod czas ciąży??!! Jestem w 6 miesiącu i praktycznie od 2 miesięcy mam bardzo dużą potrzebę seksu. Praktycznie co drugi dzień uprawiam sex z Przyjacielem. Facet z którym jestem w ciąży najzwyczajniej zwiał za granicę gdy dowiedział się że będzie Ojcem!! Obecnie jestem z Przyjacielem który zaakceptował to że to nie jego dziecko i będzie go wychowywał jak swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11.01 No cos Ty! A slyszalas o czyms takim jak antykoncepcja? Ciekawe, dlaczego bardzo dawno temu ktos ja wymyslil? Moze dlatego, ze normalni ludzie uprawiaja seks nie tylko w celu prokreacji, ale po prostu z milosci i dla przyjemnosci. Szok, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem powinnaś być spokojna skoro się zabezpieczacie. jesli jednak martwisz się o ciążę, to może pomyślcie o zmianie antykoncepcji? jeśli chodzi o metody mechaniczne, to bardzo dobry jest kapturek naszyjkowy femcap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:30 no co ty kuźwa nie pomyślałabym. Myślałam że przy okazji jest jeszcze jakaś świadomość jednostki dojrzałej że tak powiem ryzyka i jest ona na tyle duża żeby nie było elementu zaskoczenia. Te zaskoczenia to mnie zawsze śmieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ten femcap jest wyczuwalny podczas stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×