Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sarivt

Sala Fantazja Stryków

Polecane posty

Gość sarivt

Zastanawiamy się nad wyborem restauracji Fantazja na wesele. Nie znalazłam nigdzie opinii na temat tej sali a nie chce decydować w ciemno. Czy ktoś z was miał tam wesele albo mieszka w okolicy i wie co w trawie piszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jeszcze potrzebujesz tej opinii czy już dawno sala na wesele wybrana ale jak nie Tobie to może przyda się ta opinia komuś innemu. A więc na tej sali robiłam chrzciny dziecka i bawiłam tam się również na Sylwestrze. Sala bardzo przyjemna, jedzenie dobre obsługa fajna ja ogólnie byłam zadowolona tym bardziej że porównując inne sale z okolicy to ceny mają baaardzo konkurencyjne to znaczy że jest stosunkowo tanio. Ogólnie jak będę robiła komunie córce to pierwsze co to zapytam czy mają wolne terminy :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Fantazji na komunii u mojej chrześnicy i wszystko super się udało :) Informacje o nich znajdziecie na http://chrzcinyikomunie.pl/ :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak sądzę że nie warto tam robić imprezy niedawno miałam tam wesele i od przyjazdu poprzedniego dnia na salę robiono nam problemy np. szampan miał być od nich a my przyjeżdżamy i pytają się czy szampana mamy co dla mnie jest pierwszą porażką. Po drugie na sali nie wolno wystrzelić confetti ani nie można puścić dymu o czym szefostwo nawet nie raczyło poinformować. Po trzecie jedną klimatyzacja na taką sale to istna męczarnia każdy gotował się żywcem nie mówiąc o makijażu pań. Po czwarte o ile kucharki / kelnerki były wporządku to z właścicielami nie można było się dogadać bardzo niemili ludzie bynajmniej później na początku są super mili i opowiadają w samych superlatywach a potem ta uprzejmość znika gdy jest bliżej imprezy. Po piąte mięso stało na stołach tak długo że jest to aż nie do pomyślenia zazwyczaj zbiera się to jak już ludzie zjedzą a nie zostaje to do następnych dań . Z grubsza to wszystko acz kolwiek znalazło by się jeszcze coś ale już nie mam ochoty nawet tego wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×