Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bdelfa

Faceci o jakim wzroście jak wysokie mogą mieć kobiety

Polecane posty

Gość Bdelfa

Postanowiłam napisać przedział wzrostu u facetów i kobiety o jakim wzroście powinni oni mieć. No to tak: FACECI poniżej 170cm - żadnej 170 - 175 cm - kobietę o wzroście do 160 cm 175 - 180 cm - kobietę o wzroście do 165 cm 180 - 185 cm - kobietę o wzroście do 175 cm powyżej 185 cm - kobietę o wzroście powyżej 175 cm Oczywiście może być tak że facet o wzroście 190 cm będzie miał kobietę o wzroście 150 cm. To żadne uchybienie, a gusta są różne. Ale NIGDY nie może być odwrotnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za informację. W mojej rodzinie wielu facetów jest niskich. Gdyby trzymali się Twojego świetnego podziału, to bym nie istniała. Całe szczęście, że ja też jestem niska i mogłam związać się z własnym mężem. Takie klasyfikacje są głupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdelfa
Mam nadzieję że Twój facet koleżanko powyżej jest wyższy niż 170 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz trochę racji. mężczyźni mają gorzej w życiu :( wzrost to jedno z wymagań kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze wyższy. Inaczej przecież nie mógłby mieć dziewczyny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męska rzecz
Ja mam 170 cm i mogę mieć kobietę 180cm :classic_cool: Żyrafy mają ładne nogi i długie szyje do całowania, niestety są nieproporcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczyło napisać że mężczyźni przeciętnie szukają partnerki 15 cm niższej ale że nie jest to reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam sporo bardzo udanych par, w których facet jest nie tylko po prostu niski, ale i sporo niższy od partnerki, a i tak są mega szczęśliwi. Nie trzeba być takim powierzchownym, żeby patrzeć tylko na wzrost (czy to czyjść, czy to swój).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn ma 190 i bierze ślub z 155 chyba mu nie wolno???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No aby facet mógł mieć kobietę to minimum 170 cm musi mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupota z tym wzrostem, mam 158cm i byłam z chłopakiem mającym 164cm i było nam świetnie, ale rozstaliśmy sie, ale nie przez wzrost tylko przez inne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wyżej jesteś zj****a! Faceta 164 cm sobie wzięłaś ?? To już nie ma wyższych, normalnych ?? A jak sex z nim uprawiałaś, bo pewnie przyjemnie Ci nie było z takim karłem się kochać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie doszłam z nim do takiego etapu, były najwyżej pieszczoty, powiem wam że bym wspaniałym mężczyzną :) kochanym, inteligentnym, zabawnym i mogą powiedzieć że był przystojny ;) niestety musiał wyjechać i się rozstaliśmy... a teraz jestem z mężczyzną równie wspaniałym jeśli chodzi o osobowość, z wyglądu też mi się bardzo podoba tylko jest trochę wyższy, ma 172cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, twoje IQ jest tak niskie, ze nie powinnas miec w ogole faceta, lepiej sie nie rozmnazaj.... a poza tym, to uwazam ze kazdy facet co nie jest zbyt wysoki najlepiej jak ma jak najwyzsza partnerke, nawet równego wzrostu, ze wzgedu na dzieci które potem dziedzicza wzrost obu rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdelfa
Wypraszam sobie, ja mam rację! Podałam skalę o jakim wzroście faceci jakie powinni mieć najwyższe kobiety i wyszło mi że faceci poniżej 170 cm nie powinni mieć żadnej kobiety. Taka prawda! A co taki karzeł o wzroście 169 cm ma do zaoferowania w łóżku? Kompletnie NIC, jest słaby i PRZEGRANY!! Nawet kobieta karłowata o wzroście 130 cm będzie wolała NORMALNEGO faceta wyższego niż 170 cm! Taka prawda! To potwierdzi KAŻDA kobieta na tym forum I to bzdura że karzeł powinien mieć równą albo wyższą partnerkę bo ŻADNA normalna kobieta o wysokim wzroście nie zwiąże się z karłem. Ja na szczęście takich nie znam! I koniec tematu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak że im bliżsi jesteście sobie wzrostem tym lepsze porozumuenie, nikt nie wisi wzrokiem w przestrzeni na spacerze czy w sklepie :P i w tańcu też rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn wszystkie kochamy wysokich i to bardzo, ale nie demonizujmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdelfa
Jak facet ma 170 cm i kobieta też ma 170 cm to od biedy może być. Ale jak facet ma poniżej 170 cm, to nie powinien mieć żadnej kobiety, a jeśli już to TYLKO karlicę o wiele niższą od niego. Para gdzie facet i kobieta mają po 169 cm wzrostu jest żałosna i to powinno być tępione!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 190cm dziewczyna 182cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wujek 165 cm jego żona - 163 cm córka - drosła 21 lat - 175 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wujek 165 cm jego żona - 163 cm ich córka czyli moja kuzynka - jest dorosła ma 21 lat i 175 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdelfa
Daliscie się nabrać . Jestem prowokatorem płci męskiej .. Łykacie wszystko jak pelikany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×