Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość kawusia4
Co tam u Was słychać po Świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różefi
Witajcie :) święta za nami ,wszyscy juz wiedzą u mnie reakcje były bezcenne, rodzice płakali siostry w szoku ale szczęśliwe ,nikt się nie spodziewał, ogromna radość :) u mojego TŻ troszkę słabiej z okazywaniem radości ale gratulowali i tez się cieszyli. Teraz kiedy juz tajemnica przestała być tajemnica Jest mi lżej. Ogólnie czuje się w porządku,troszkę brzuch mnie pobolewal z siedzenia ale to były najfajniejsze święta w moim życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He po świętach :) Rozefi - ciesze sie razem z Tobą :* u mnie też fajnie było bo wszyscy sie wypytywali ;) miło spedzony czas. Hmm za tydzień wizyta. A Wy kiedy teraz idziecie dzidzie zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Hej:) Nareszcie po świętach:) Nawet nie miałam czasu wejść na kafe życzeń złożyć:) To pierwsze święta po których nie mogę narzekać ze się przejadłam choć po wigilii myślałam ze zabije mnie kapusta:) U mnie nawet ok. Tydzień temu wizyta, pobrano mi cytologie, niby wszystko ok, posłuchałam serduszka i dostałam pozwolenie na wyjazd do rodziny na sylwka. Wczoraj wybrałam się na zakupy. Chciałam pokupować sobie trochę luźniejszych bluzek bo brzuch mi już sporo odstaje a tu dopiero 16 tydzień się zaczął:) Zakupiłam również buty na płaskiej podeszwie. Ja cały czas na szpilkach chodziłam a niestety teraz samopoczucie nie pozwala. Chyba się trochę przemęczyłam bo wczoraj bardzo kłuło mnie wsrodku pochwy. Jakby mi ktoś igle wbijał. Dodatkowo często boli mnie prawy jajnik jak podczas owulacji. Lekarzowi mówiłam ale chyba od mojego ciągłego panikowania i zamęczania go pytaniami nie przejmuje się już zbytnio. Mam wrażenie ze zbył mnie mówiąc ze tak w ciąży bywa. Wy tez macie takie dolegliwości? Nieraz pisałyście ze z przemęczenia brzuch was pobolewa ale jakie rodzaju to bol i gdzie go odczuwacie Od kilku dni kilka razy dziennie odczuwam również jakby pulsowanie pod pępkiem lub trochę po prawej stronie. Dziwne uczucie i trochę się obawiam co to może być ale już mi trochę wstyd do lekarza dzwonić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny! :) I juz po świętach. Bardzo szybko zleciały. A jak tam u was? Jak sie czujecie? Ja dzisiaj idę na wizytę na 19. Nie moge sie doczekać. Jest to juz 16 tydz 2 dzien i liczę na to ze pani doktor zdradzi mi w końcu płeć dzieciaczka. Miłego dnia kochane!!! :) całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Gracjana to trzymam kciuki. Odezwij się po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana - juz wizyta? Ostatnio tak samo miałyśmy wizyte. Zawsze co 3 tyg chodzisz? Daj znac po !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny! Ja po wizycie... Wszystko jest w najlepszym porządku. Dzidzia zdrowa, ale uparta!! Tak samo jak na zeszłym wizycie odwróciła sie główka i nic nie było widać... Dosłownie sama główka i jedna raczka która do nas Machala. Weszliśmy podekscytowani, pani doktor mówi ze juz dzisiaj napewno powie płeć a tu taki zonk.. z wrażenia zapomniałam nawet zabrać zdjecia z usg. Uparty człowiek rośnie w moim brzuchu.... Następna wizyta dopiero pod koniec stycznia. Juz nie moge sie doczekać... Gusia1910 kochana różnie chodzę. Akurat teraz wypadło 3 tyg bo chciałam sie dowiedzieć płci jeszcze w tym roku. Następna mam na koniec stycznia. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Witajcie dziewczyny po świętach :) jak się czujecie, jak postępy w rosnących brzuszkach? :) W święta pojadłam rybek i stwierdziłam, że wigilijne jedzenie bez mięsa bardzo mi sprzyja, super się czułam po karpkiu, kapustce, pierogach, a bałam się, że będę tylko patzreć jak inni jedzą ze smakiem. Mam nadzieję, że przyszłą mama- ja też odczuwam od czasu do czasu kłucia ale lekarz mówił, że to normalne przy rosnącej macicy, waże żeby krwawień nie było. No chyba, że ból jest bardzo silny. Gracjana to super, że z maleństwem wszystko dobrze:) wiem co czujesz, nasze też pupasem się odwracało. Za 2 tygodnie wizyta i też mam nadzieję, że wreszcie będzie współpracować z nami i poznamy płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie czerwcowe mamy.Mam termin na 7 czerwca.To będzie moje 3 dziecko.Nie wiem,czy mogę się do Was przyłączyć,bo pewnie jestem wśród Was najstarsza.Jak oczekiwałam na 1 dziecko,było to 11 lat temu,to pisałyśmy sobie z mamami na forum o wszystkim,a potem jeszcze przez wiele lat się wspierałyśmy,a nawet zawiązały się przyjaźnie.Fajne to było.Pozdrawiam Wszystkie Kobietki,Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Gosciu- Asiu forum nie ma ograniczeń wiekowych a Twoj może być bogatszy w doświadczenie, które juz masz. Więc jesli masz ochotę to śmiało dołącz do nas. Ja mam dziś wizytę, bo konczy mi się L4, ciekawe czy będę miała usg, chociaż denerwuje mnie , że nadal robi przez pochwę. Chciałabym poznać pleć Malucha, chociaż mając 3 chłopców nie wiem co byloby dla mnie lepsze. Dziś byłam z nimi oddać mocz do badania to myślałam, że ich podusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawusiu,no to jestem.Ja z kolei mam 2 córki,tez jeszcze nie znam płci malucha.Mój ginekolog usg dopochwowe robił tylko do 11 tygodnia ciąży.Trzech synów-no to jesteś Matka Królów,hehe Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana - było czekać spokojnie 4 tyg :P uparciuch mały widze rośnie u Ciebie. U mnie ponoć też :D Bezzka - ja czuje już że rośnie bebzon bo do tej pory płaska deska. Sędzi brzuchol - smaruje oliwką, ale to znak że rośnie. Moje grzecznie spało wszytsko pokazywało. Oby teraz 4stycznia też pokazalo dla naszej pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29czerwiec
Hej Dziewczyny :) święta, święta. .. no i po całym zamieszaniu, minęły nie wiadomo kiedy. My spędziliśmy bardzo rodzinnie i milo, w moim rodzinnym domu, więc każdy był zadowolony, w szczególności Szymon, który uwielbia tam przebywać głównie ze wzg na synów mojej siostry. Tez czułam na przejeździe pomiędzy wigilijnym kolacjami wyraźne ruchy dziecka, później juz nie wiec teraz to mam wątpliwości czy to było TO ale wtedy byłam świecie przekonana a ponieważ już byłam w ciąży wiec potrafię rozróżnić od gazów. Może Dzidziusiowi zrobiło się ciasno i "krzyczal/a" - spokój, wystarczy! ;) Dziś odważyłam się pójść na basen... rewelacja, za to po powrocie zjadłam rosół i spałam 2 godz.. teraz jestem taka... no jak po spaniu, a wybieramy się do sąsiadów i nie wiem jak się rozbudzić. Ja na wizyte idę od razu w nowym roku 4 stycznia wiec jutro musze zrobić badania. Asiu witaj, wiec ile masz lat? Bo do tej pory ja tu byłam najstarsza ;) Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Witam przyszle mamusie;-) Mialam dzisiaj w nocy sen bylam u ginekologa na badaniu i dowiedzialam sie ze bedzie dziewczynka;-) (w realu jeszcze plci nie znamy). Nigdy nie mialam takich realnych snow mozecie sie śmiać ale ja nawet czulam badanie lekarskie, jak sie obudzilam bylam kompletnie rozbita nie moglam dojsc ze soba do ładu. Opowiadam to Wam bo moj maz sie ze mnie smieje.Mialyscie moze taki proroczy sen;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Doradźcie mi cos. Byłam dzis na badaniu i pani doktor zrobiła szybkie usg. Maleństw ruszało się niesamowicie. To juz 15 tydzień. W pewnym momencie przekręciło się do nas pupą i zapytałam czy widac pleć powiedziała ze penisa nie widac, ale że nie daje jeszcze gwarancji że to dziewczynka. Jak myślicie, czy w 15 Tc byloby juz widac? Tez dodała, że po 3 synach może będzie o coś dla mamy. Boję się, że się nastawie na dziewczynkę a okaże się, ze to chłopiec. Następną wizytę będę miała dopiero 26 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiWi85
Witajcie dziewczyny, też chciałabym dołączyć do forum, mam termin na czerwiec a konkretnie na 9 czerwca, już nie mogę się doczekać zwłaszcza że to będzie nasze z mężem pierwsze dłuuugo wyczekiwane dziecko i kompletnie nie wiem co mnie czeka ;) lekarz mówi że jestem w 15 tyg. a wizytę mam 8 stycznia, to dziwne że już czujecie ruchy dziecka, ja jeszcze nic nie czuję i trochę się niepokoję ale podobno po 20 tyg. można wyczuć kopniaczki :) nie miałam czasu przed świętami do Was dołączyć ale mam nadzieję że zostanę przyjęta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Hej:) Fajnie ze jest nas coraz wiecej. Ja tez wlasnie jestem w szoku ze dziewczyny juz pisza o pierwszych *****ch. Ja jesczcze niestety nie mialam przyjemności tego doswiadczyc a tak bardzo bym chciala? Wogole dzieczyny jakie macie plany na sylwestra?:) Ja teraz jestem takim spiochem ze boje sie ze nie wytrzymam do 0.00:) Ale zeby nie bym pokrzywdzona w towrzystwie zaszalalam i kupiłam sobie Picolo;) Ponadto tradycyjnie stwierdzilam ze nie mam sie w co ubrac:) zastanawiam sie czy bedac w ciazy moge nosic rajstopy? Wy nosicie? Nie szkodza dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia - u mnie juz w 13 tyg lekarz widział co bedzie (tak na 70%) bo sie dopiero rozwija ale moja dzidzia wszystko pokazała jak na tacy ;p. Ale jak lekarka mówiła że nie widzi siusiaka to nie znaczy że go nie ma bo dzidzia sie odwróciła- życzę Ci dziewczynki mimo wszystko :* mam nadzieje ze przyszla mama - hehhe pewnie że można nosic rajstopy , niektóre mamy noszą nawet uciskowe na żylaki. Nie ma żadnych przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Gusia, moja dzidzia tez ma tendencje do "świecenia tyłkiem" na badaniach. Mam nadzieje, ze za miesiąc tez pokaże co ma. Z chłopcami ok 16 potwierdzała sie pleć . Co do rajstop to uwielbiam, kupuje rozmiar większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiWi85
Ja też noszę rajstopy tylko nie zakładam ich na brzuszek tylko pod brzuszek je ściągam. A dziwaczne sny też miewam, raz mi się śniło że będzie dziewczynka a ostatnio miałam okropny sen bo śniło mi się że urodziłam i podmienili mi dziecko w szpitalu, okropne... Cieszę się że zostałam przyjęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
My na sylwestra idziemy do znajomych;-) z doczekaniem do polnocy nie bedzie u mnie zadnego problemu bo wcale nie moge spac. Wieczorem nie moge zasnac a w nocy budze sie po kilka razy:-( dlatego zazdroszcze Wam mocnego snu;-) W tym roku pozostaje nam picolo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Mam nadzieję że przyszła mama- ja polecam rajstopy ciążowe Gatta, sa super, nie uciskaja. Stwierdzilam ze chyba zawsze juz bede je nosic bo nie lubię tradycyjbych rajstop z ciasna guma:) My tez idziemy do znajomych, inni będą pic a ja nastawiam sie na jedzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
O to musze kupic na probe te rajstopy jak tak polecasz ale niestety przed sylwestrem nie zdaze wiec musze jeszcze sie w zwyklych pomeczyc:) Wczoraj dostałam wogole takich nerwów bo maz mnie zagadal jak lezalam w lozku a moj pies (7kg) naskoczyl mi na brzuch jak przeskakiwal. Az mnie pot oblal. Ale noc mnie nie boli,nie mam plamien ani nic wiec mam nadzieje ze nic mi nie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak jedzenia nie musimy sobie zalowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Witajcie dziewczyny! Wpadłam tylko na sekundę by życzyć Wam udanego Sylwestra i szczęśliwego nowego roku! Aby nadchodzący rok 2016 był lepszy od starego, pełen sukcesów i radości! Całuje was! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
My chcieliśmy zostać w domu, wiec goście postanowili przyjść do nas:) Wszystkiego Dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
Witam dziewczyny, też chciałam Wam życzyć udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego nowego roku, oby były lepszy od starego, pozdrawiam :) PS. Muszę wypróbować te rajstopy o których piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko na chwile - życzę Nam zdrowych, silnych i pięknych maluszków bo to teraz chyba najważniejsze! Do "zobaczenia" w 2016 roku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×