Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki portfel polecacie

Polecane posty

Gość gość

Chciałam kupić swojemu mężczyźnie na dzień chłopaka portfel ale taki lepszy , i tu moje pytanie czy na allegro coś porządnego ze skóry zamówię ? Czy może ktoś poleci z allegro jakąś dobrą markę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy portfel będzie "tym lepszym" jeśli będzie miał odpowiednią zawartość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , ale widzialam skorzane za 300 zl i za 100 i dlatego nie wiem czy gdy kupie taki za 100 to bedzie tez w miare wytrzymaly ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludka26
Ja zamwiałam dla siebie i chłopaka portfele cavaldi z hurtowni http://www.arwena.com/onas.php. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Portfele bardzo ładnie wykonane, skóra dobra gatunkowo, przez rok wgl się nie rozwaliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam piękny jasnobrązowy portfelik. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Ma wiele przegródek i bez problemu zmieścisz tam wszystkie karty i dokumenty. Miejsce na pieniądze jest na zamek więc pieniądze są bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PUCCINI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne portfele ze skóry są też w www.corium.com.pl/ - tato dostał męski skórzany portfel - ładnie się prezentuje. Mają spory wybór, jeśli chodzi o męskie portfele ze skóry, więc na pewno coś wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×