Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość newsbreaker

Umowa na pół etatu praca na cały

Polecane posty

Gość newsbreaker

Hej, dostałam ofertę pracy, podałam swoje oczekiwania finansowe i właściciel firmy zaproponował, że na rękę dostanę oczekiwaną kwotę, ale na umowie o pracę będzie mniejsza kwota i na pół etatu (żeby nie płacił wysokich kosztów pracowniczych), ale resztę kwoty dostanę do ręki i będę pracować cały etat i urlop też jak na cały etat. O co chodzi z tą połową etatu, przecież sprawdzałam, że składki ZUS i podatki nie są mniejsze przy połowie etatu? Jak kwota netto 2000, to brutto wyjdzie tyle samo niezależnie czy pół etatu, cały czy 1/10? O co chodzi? Mam wątpliwości, bo boję się, że nie wypłaci mi tej kwoty, której nie będę mieć na piśmie, czyli dodatkowego 1500, które mi obiecał. Ale to firma wieloletnia, z renomą, właściciel dawny wykładowca, budzi zaufanie, więc nie wiem co o tym myśleć. Obecnie pracuję na śmieciówce i wyciągam od 3600 do 3900 na rękę miesięcznie, więc szukając pracy na etacie nie schodziłam poniżej 3500. Ale teraz boję się ryzykować. czy poszlibyście na to i zgodzilibyście na 2000 zł na umowie o pracę i 1500 do ręki ? Nie mam noża na gardle, mogę szukać dalej, już miałam kilka ofert pracy na etat, ale żadna mnie nie satysfakcjonowała finansowo, a ta praca by mi się podobała z wielu względów, ale nie chcę się wpakować w jakiś kanał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×