Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiktorbartosz69

Kulturalny, przystojny 23 latek pozna Panie chętne na chwilę zapomnienia! ŚLĄSK

Polecane posty

Witam drogie Panie :) Jestem miłym, przystojnym 23 latkiem którego pociągają dojrzałe, konkretne Kobiety.. Szukam Pań które mają ochotę na chwilę zapomnienia z młodszym! Podobno jestem dobry w te klocki, także na pewno będziesz usatysfakcjonowana! Penis 17cm, 70kg - ładna budowa ciała; brunet. ZAPRASZAM DO WYMIANY MAILI i BYĆ MOŻE UPOJNEGO SPOTKANIA. wiktorbartosz69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno a jestem- to dddduuuuża róznica. jestesmy EKSKLUZYWNĄ AGENCJĄ TOWARZYSKĄ. Nauczymy ciebie wszstkiego o ars amandi,albo bedziemy twymi posłusznymi niewolnicami. Dyskrecja. kontakt calodobowo- no 22- 45-35-45-211-532. Panie od niskich brunetek, do długonogich blondynek. Stawki z każda pania uzgadniane osobno, nie mniej niz 300 zł za jeden raz. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''BYĆ MOŻE '', " pdpbno" - oznacza wielkie nie wiadomo co, z panem, którego nie stac na agencje towarzyską; uważa, że proponowanie usług seksualnych na kobiecym forum nie jest chamski e- A JEST CHAMSKIE jest tak zadufany w sobie a jednoczesnie niepewny,że go nie stąc mentalnie na to, by po prostu poznac dziewczyne i stworzyc z nią związek.... OGÓLNIE- DNO, RUJA i PORÓBSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W agencji będzie musiał biedak zpłacić, a tak liczy na sponsorkę, do roboty leniu i znadź sobie kobietę w normalny sposób: uwodzenie, randki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbfg
a nie ma na Sląsku burdeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×