Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sprawdzić czy mam szansę?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o koleżankę z pracy, bardzo mi się podoba. Myślałem żeby tak niby przypadkowo musnąć jej dłoń i zobaczyć jak zareaguje, albo delikatnie przejechać ręką po jej plecach niby przypadkowo tylko żeby ją nie wystraszyć co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj jako kobieta muszę Cię ostrzec,że reakcja może być rożna. Od tej dobrej do naprawdę złej. Musisz zdać sobie sprawę, że ona może to nie zbyt fajnie odebrać. Ja bym jeszcze to przemyślała. Może lepiej z nią porozmawiaj. Zaproś na kawę i ciacho na przerwie w pracy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka z pracy
Powiedz, jaką macie relację, może coś podpowiem wtedy... Też byłam w takich sytuacjach z pewnym facetem z pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zły pomysł z dotykiem. Zacznij od rozmowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowa rozmową tylko na jaki temat żeby ją wybadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co TY uważasz, że jak ja zaczniesz obmacywać, to zareaguje pozytywnie, szybciej w dziub zarobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo od jej faceta po pysku dostaniesz po pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ererere2
- szanse masz zawsze - trzeba tylko się odważyć ...i z tym odważeniem się właśnie może być problem u Ciebie. Z dotykiem nie jest zły pomysł, o ile zrobisz to tak umiejętnie, że będzie to wyglądało na naprawdę przypadkowe, czyli np. przy podawaniu dokumentów, albo pokazywaniu czegoś myszką na kompie :). RAczej nie jeździłabym koleżance dłońmi po plecach ..... Ja zawsze byłam wrażliwa na takie rzeczy i od razu wyłapuję, że dana osoba czegoś ode mnie chce, nie wiem, ale czuję czy to jest naprawdę przypadkowe, czy też zamierzone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez jaj, takie macanki to tanie, prymitywne zaczepki. Zero klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś temat nie jest ważny, ale ważne jest jak ten temat podejmiesz :) musisz byc wyluzowany, pewny siebie, ale bez przesady, żeby nie wyjsc na buraka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zacząć od jeżdżenia dłońmi po tyłku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzy dwa jeden zero start !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włóż jej rękę w majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sprawdzić?? Zbliżyć się do niej,poznać ja , jeśli jest/będzie zainteresowana to raczej się o tym dowiesz. Bez głupich pytań czy macanki podzialaja.mnie raczej odstraszylyby takie "zaloty" i facet bylby spalony nawet jeśli byłabym zakochana. Nie należę do osób niesmialych, nie jestem dziewica- tak dla wyjaśnienia i uprzedzenia pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×