Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elwira 42

Gold Omega 3

Polecane posty

Gość Elwira 42

Dziewczyny i chłopaki mam pytanie jak się czujecie po zażywaniu Gold Omega 3 - ja to stosuję jako suplement diety i czuję się bardzo dobrze, ale chciałabym może też w żywności przyjmować te kwasy (dodatkowo, bo jednak suplement diety szybciej i łatwiej połknąć). Może ktoś coś poradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ten suplement, niedrogo wychodzi, i jako dodatek tak do normalnej diety myślę że dobre rozwiązanie,. a naturalne źródła - poczytaj w intenecie, z takich najbardziej to mogę powiedzieć że ryby, orzechy, nasiona, ja też osobiście kupuję margarynę do smarowania specjalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nie przyjmuję - moi rodzice o zażywają i z tego co wiem to są bardzo zadowoleni z działania - głównie w zakresie ciśnienia i cholesterolu. widzę, że oni przyjmują suplement z tłustymi posiłkami - podobno lepiej się wchlania. ale najwięcej kwasów jest oczywiście w dobrej jakości rybach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna778
dużo jest suplementów z kwasem omega w aptece, akurat ten gold omega 3 mi odpowiada, mogę kupić bez przepłacania, i mam wrażenie że się lepiej czuję, taki dodatek do diety wychodzi na zdrowie, a o serce zawsze trzeba zadbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyLady
moi rodzice wciągali na potęgę ryby, owoce morze, migdały i orzechy włoskie, używali oleju lnianego i rzepakowego, nawet do tofu ich przekonałam.. bo te produkty mają najwięcej omega 3, to jednak było za mało, więc też się zdecydowali na suplement, no i teraz dodatkowo gold omega 3 sobie zażywają i są zadowoleni, bo wyniki lepsze, serducha nie kołaczą itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale te wszystkie ryby i inne tłuszcze zawierające kwasy omega 3 posiadają małe ich ilości więc ich uzupełnienie jest bardzo trudne. z kolei gold omega 3 o którym wspominacie ma dosć sporą ilosć tych kwasów - więc 1 tabletka dziennie załatwia sprawę bez większego problemu. Myślę, ze warto zainwestować we własne zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulinika
no wlasnie ja to biorę od dłuższego czasu i powiem szczerze ze nie wiem czy to te same tabsy czy tabsy plus dieta ale moje wyniki znacznie spadły! moim zdaniem są godne polecenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merida11
Ja bym z takich byle jakich suplementów nie korzystała , wole metody sprawdzone i z normalnych odżywczych źrodeł http://adamed.expert/ tutaj powinnaś znaleźć gdzie można "pobrać" kwasy tłuszczowe omega 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich suplementow, ktore sa skuteczne to mysle ze spoko jest revitasens. Najczesciej jesien oznacza u mnie spadek formy- nic mi sie nie chce, bo za oknem szaro, buro. A teraz po raz pierwszy doszlam do wniosku, ze jesien nie jest taka straszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka798
revitasens tez ma w skladzie omega-3 no ale oprocz tego tez kwas foliowy, witaminy i l-tryptofan, to dlatego. takze samo omega 3 okej, ale sa lepsze suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milka798- kojarzę cię z wątku o depresji, tylko nie pamietam czy ty ostatecznie zdecydowalas sie na suplementacje revitasensem? zadzialal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka35
Ja stosuję od 3 tygodni i jestem już prawie w końcowym etapie programu "Zostań optymistą w 30 dni" Revitasens ma bardzo dobrze dobrany i urozmaicony skład, dzieki temu nasz organizm nie ma już tak ogromnych braków witamin, minerałów czy tłuszczy. Jak za tak niską cenę jak najbardziej warty uwagi. Chociażby aby dostarczyć dla naszego organizmu tych substancji, a to na pewno poprawi nasz stan nie tylko psychiczny ale i fizyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam poszukać w Internecie informacji, polecam stronę http://malakawka.pl/ znajdziecie tam porównanie suplementów diety, według mnie głupotą jest kupowanie przed sprawdzeniem opinii i składu tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×