Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Matka sie wtraca w moje zycie!!

Polecane posty

Gość gość

Mam 33 lata, jestem szczesliwa singielka, bo czucie sie szczesliwym nie zalezy od tego kogo masz obok siebie, lecz od twoich mysli. Ja czuje sie szczesliwa kazdym dniem, spotkaniem z kolezankami, zakupami, spacerem itd. Nie biore co popadnie, wiem czego chce, plus musi byc to " cos" silnego miedzy kobieta a mezczyna. Moja matka sie wpier**** w moje zycie, bo by babcia chciala byc!!! To niech sobie zaadoptuje jak tak chce!! Ja na sile nie bede z pierwszym lepszym dziecka robic, a tym bardziej nie powinna sie wpieprzac w zycie doroslej 33 letniej corki!!! TYlko patrzec na swoje!!! I jak miala zonatych kochankow!!! Ja sie nie wtracalam!! Bo jestem inteligentna, a ona po zawodowce, ze wsi to widac slowa jakimi rani nas dzieci, i by chciala rzadic kazdym!! Wredny charakter, teraz juz wiem czemu ojciec z nia dlugo nie umie wytrzymac jak sa dzien w dzien razem. Dzis mnie wkurrr na maxa, nie chce jej wiecej widziec!!! Wredna, niech mysli glowa, ale brak inteligencji, nie wie ze kazdej osobie jest ktos przeznaczony w roznym wieku nawet 40 lat czy 50!! Wy macie tez takich p***b*** raodzicow????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamo, uwalniam cię od wszelkiej winy i niechaj cię spotyka wszystko co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam taka wariatke, chyba chce zebym byla nieszczesliwa w zyciu. Bezmozgowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęście bedziesz miała jak ci/pa bedzie czyszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idota, widac ze niski poziom inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×