Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domodeusz

czy polskiej kobiecie po 30' spieszy sie do ślubu i dzieci ?

Polecane posty

Gość domodeusz

jak w temacie ... czy polskiej kobiecie po 30' spieszy sie do ślubu i dzieci ? czy czują zewnętrzną ale i przede wszystkim wewnętrzną presje aby już jak najszybciej z nowym partnerem wejść w poważny usankcjonowany związek i posiadać dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cnota przyrasta do macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja takiej presji nie czuje, po 30tce czlowiek ma wiecej luzu w sobie i ma wiele rzeczy gdzies, choc mam takie kolezanki ze gdyby za maz nie wyszly to by juz chyba w grobie jedna noga byly:), ale to sa takie malo ambitne, kwestia podejscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 30 zaczęłam odczuwać brak męża i dzieci. Nie czuję presji i mi się nie śpieszy, nic na siłę, ale jednak brak mi tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 31, męża chcę bo jednak to fajnie iść z kimś razem przez życie, a konkubiną nigdy nie chcialam być i nie zamierzam, zależy mi na ślubie bo poważni ludzie się żenią i taka prawda. Ale do dzieci nigdy mnie nie ciągnęło, nie chcę dzieci i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama po 30tce
Podobnie jak poprzedniczki, nie śpieszy mi się. Fajnie jeżeli pojawi się człowiek do kochania i z którym będę mogła mieć dzieci. Gdy byłam w stałym związku z człowiekiem którego kochałam, bardzo chciałam mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×