Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak wrócić znów do UK?

Polecane posty

Gość gość
Czyli wszystko w Irlandii jest dwu, trzykrotnie, a nawet czterokrotnie droższe niz w PL. Odpowiedz mi na pytanie. Co z tego, ze wiecej zarabiasz w IRL skoro wiecej musisz tam wydawać. Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne. Za 900 w UK zyjesz jak dziad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę za 900 funtów zyć jak dziad w UK, niż za 1300 w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno jak dziad :D pocieszaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenie na zachodzie kosztuje tyle co w PL a wybor jest duzo wiekszy, w szcz. zdrowego jedzenia. Pisze teraz z PL zeby nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 900 funtow w UK naprawde zyje sie jak dziad. Ja tam pracowałam 3 lata. Przez jakis okres wlasnie za najniższa krajowa. Starczało tylko na wynajm małego pokoiku i jedzenie z Lidla. Co do jedzenia, to ja nie mam wygórowanych wymagań. Kupuje produkty i sama sobie gotuje, a jesli chodzi o stołowanie sie na mieście, to polskie resteuracjie biją na głowę te brytyjskie. Kocham cie PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajem malego pokoju poza Londynem 200f, zarcie powiedzmy tez okolo 200f, czyli ja chyba liczyc nie umiem ale chyba troche jeszcze zostalo? Slaby troll jest slaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba, ze pisala o Londynie ogolnie spokojnie mozna wyzyc na zachodze za minimalna a w PL to duzy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolem sama jestes. W PL u mnie w mieście za pokój płaci sie 250 zł, na jedzenie wydajesz 500 zostaje ci jakieś 500 zł. Wiec takze mozna wyżyć. Poza tym mało kto w PL pracuje za najniższa krajowa. W samej biedronce ludzie zarabiaja po 2 tysiace. Prawda jest jednak, ze w PL nie kazdy sobie poradzi, ponieważ tutaj nikt z mazgajami sie nie cacka tylko ich po prostu sie zwalnia. Dlatego wiekszosc tzw nieporadnych życiowo ludzi emigruje do UK, poniewaz tam w porównaniu z czarnymi czy ciapolami ci ludzie sa orłami. Kocham cie PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury wymyslasz i wypisujesz. Ktos kto nie radzil sobie w Pl, nie poradzi sobie za granica. Ktos kto byl sam dobrze wie jak jest. Znam kolezke, superogarniety w Pl, a za granica plakal za mamusia i szybko wrocil. Poza tym, np jesli ktos chcialby mieszkac sam, studio w UK wynajmie za 300f a w Pl kawalerke za okolo 1000zl? Ten pokoj za 250zl to chyba 1m na 1m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, studio za 300. Chyba pod mostem toytoya za tyle mozna wynajac. Co za bzdury tu piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za tyle wynajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaje Ci 500 PLN zarabiając najniższą? jeśli dobrze liczę, to mniej niż 100 funtów??? jak zarabiałem najniższą w UK (11 lat temu), i wynajmowałem pokój, to odkładałem 250-300 funtów i nie jadłem psiego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, ze w PL 500 zł, to przyzwoite pieniadze, a w UK 100 funtow sa prawie nic nie warte. To, ze twoj kolega płakał za mamusia mie znaczy, ze jazdy płacze. Byłam tam trzy lata, bez problemu znalazłam prace, w rok ogarnęłam jezyk. Naprawde w dzisiejszych czasach emigracja do takich krajów jak UK, to żaden wyczyn. Widziałam jak zyja tam Polacy i co ci ludzie soba reprezentują. W PL nikt by ich nie przyjął do pracy, bo po prostu sa to tzw nieroby. Tylko w porównaniu z ciapolami sa orłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzilo o to ze ch/ujowo sie czul za granica. W Polsce mial wszystko, prace, dziewczyne, itd. A za granica byl zupelnie sam i sobie nie poradzil. Bo jest bardzo slaby psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty dales rade bo twoj chlopak jest z tooba, hooj ze bezowy :D Ale za to razem fajnie wygladacie. Co dwoch to niejeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nono pocieszaj sie ze nie tylko ty gejem jestes buahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracja jest dla ludzi przegranych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 funtow mc za pokoj w Anglii? GDZIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W doooopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klamiecie, za 200 f to nawet w takim Leeds nie ma teraz pokoi. Minimum POZA Londynem to 400 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leeds, haha zadoopie jak hooj z bezrobociem wyzszym niz w Opolu. A apartment to chlopie, pojechales po bandzie :D Co za patologia w czyms takim mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty pewnie w palacu ze zlota gnijesz, bogaczu. :D debil nie slyszal o wynajmowaniu i urzadzaniu mieszkanka po swojemu :D polaczkowy wiesniak mocny tylko w gebie z 3ma kumplami w pokoju lepszy byl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w pałacu, tylko w pięknym, nowym domku z czerwona dachówka i drzewkami owocowymi na ogrodzie. Piękny salon z aneksem kuchennym, meble pod zabudowę, cztery pokoje na gorze, balkon, dwie łazienki i oczko wodne przed domem. Nie to co te zapleśniałe, drogie i brzydkie domy w UK. W takich domach, to w PL wstyd mieszkac. Pewnie nadzór budowlany by nie pozwolił tam zamieszkać w ogole, poniewaz groza zawaleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktycznie kazdy dom tak wyglada, nie wiem czym sie tak podniecasz. Podalem pierwsza lepsza, najtansza oferte, byly podobne w innych miastach. Ktos nie wierzyl ze mozna za tyle wynajac i wg mnie takie male mieszkanka sa idealne do wynajmu za granica jak ktos chce sam mieszkac. Na pewno lepsze niz pokoik no chyba ze ktos wynajmuje dom z dobrymi znajomymi, oczywiscie kazdy w swoim pokoju gnije, albo z kobieta, inaczej to patologia, np 4 w pokoju, wtf :D ale czego ludzie nie zrobia dla kilku funtow, co nie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam, gdzie sa tanie pokoje i mieszkania w uk zazwyczaj nie ma pracy...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Otorz to 10/10. X Dlaczego w Londynie tak drogo? Bo jest praca. Dlaczego za psie pieniadze? Bo jest smietnik emigracyjny z calego swiata, ktory za 3 funty bedzie napeerdalal. Widzialem i slyszlalem sam o takich przypadkach, jak sri lanka, pakistan, afganistan, indie, ci ludzie szukali pracy za 3 funty na godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wszędzie oprócz Londynu pracy nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie Praca moze i jest, ale : a) ciezko dostepna, bo konkurencja ogromna. b) stawki za ta prace nie pozwalaja zyc na godnym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×