Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Misia521

Nieustająca grzybica pochwy

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem podstawą jest dobry lekarz, który zrobi badania, wymaz, stwierdzi co i jak. Mój po takich problemach z grzybica po leczeniu zalecił mi też stosowanie invagu który wzmacnia florę bakteryjną która po stosowaniu leków jest osłabiona i dzięki temu ryzyko powrotu takiej infekcji jest o wiele mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ciągle powracające grzybicę pochwy i okazało się że to przez mojego byłego partnera. Nie wiem co on tam miał i nie chce już wiedzieć, ale od kąd jestem z moim mężem nic nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, dolegliwości intymne są dzisiaj bardzo powszechną przypadłością. Przytrafiają się niezależnie od wieku, aktywności i higieny intymnej niemal każdej kobiecie. Dyskomfort towarzyszący dolegliwościom może być spowodowany właśnie zakażeniem grzybiczym. Dotyczy przedsionka pochwy i/lub całej pochwy. Zakażenie związane jest ze zmianą pH w pochwie z kwaśnego na zasadowy, co powoduje infekcję drożdżakową. Oczywiście, jak już zostało wspomniane, w pierwszej kolejności polecam wizytę u lekarza specjalisty. Na nawracające infekcje grzybicze pochwy można zastosować globulki dopochwowe Albivag®. Albivag® jest rekomendowany w przypadku świądu, zaczerwienienia i podrażnienia wynikających z infekcji grzybiczych. Zawarty w nich kwas hialuronowy wykazuje działanie nawilżające i ochronne na śluzówkę pochwy. Kwas borny odtwarza kwasowe pH środowiska pochwy, zapobiega adhezji i namnażaniu się patogenów. Po zakończonej terapii warto postawić na działanie profilaktyczne, które pomoże utrzymać prawidłowe środowisko pochwy. Całą gamę produktową znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.kadefarm-zdrowie.pl Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji. Ekspert marki Kadefarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likanka
Ten Albivag można kupić normalnie bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, likanka - tak, zarówno Albivag® jak i wszystkie pozostałe specjalistyczne wyroby medyczne z gamy marki Kadefarm, dostępne są w aptekach bez recepty. Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji Ekspert marki Kadefarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likanka
Dziękuje. Już zamówiłam Albivag w aptece internetowej. Leczyłam nawracające problemy i chciałam zapobiec kolejnym. Czytałam że te globulki wykazują działanie nawilżające i ochronne na śluzówkę pochwy. Kwas borny odtwarza kwasowe pH środowiska pochwy, zapobiega adhezji i namnażaniu się patogenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sonia
Oj dziewczyny dziewczyny to ja wam tutaj napiszę jak się pozbyć grzybicy i przede wszystkim zapobiegać grzybicy A miałam z tym wieczny problem ze względu na okres menopauzy i usunięcia jajników infekcja goniła infekcje dopóki nie kupiłam kwaśnego żelu Feminum Fit dopochwowy nie mylić ze zwykłym Feminum Tylko niestety tam jest kiepski aplikator Ja kupiłam celowo żel Muko wagin bo tam są aplikatory takie długie niby jednorazowe ale ja go po prostu myję i chusteczką Suszą w środku jeżeli się ma grzybicę wystarczy na noc zaaplikować pół aplikatora tego żelu i po grzybicy Nie ma śladu bez żadnych leków drugi dzień też sobie aplikuje ten żel żeby zakwasić w środku i to rewelacyjnie zapobiega zapomnijcie Co to są infekcje grzybicze i bakteryjne żel był ostatnio niedostępny ale kontaktowałam się z firmą i już zaczynają go sprowadzać hurtownię także radzę go kupować na zapas Ja już Jak nie mogłam kupić nigdzie tylko w aptece internetowej to zrobiłam zapas na ponad rok bo jest naprawdę rewelacyjny at ciągłe infekcje grzybicze i bakteryjne to naprawdę prowadziły do ciężkiej depresji a to wystarczy odrobinę żeli i po problemie Także polecam wam drogie panie żel Feminum Fit dopochwowy tylko tak jak mówię trzeba dokupić dobry aplikator długi bo ten W pudełku jest za krótki i po aplikacji zaraz wszystko wycieka A jak zaraz Wycieka to i nie zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sonia
Aha zapomniałam dopisać że ten żel nawet sobie aplikuje codziennie zapobiegawczo ponieważ w okresie menopauzy i po usunięciu jajników niestety pałeczek kwasu mlekowego się nie wyprodukuje Od kiedy aplikuje ten żel Skończyły mi się problemy wreszcie od żyłam i jeszcze drogie panie zaleta jest taka że te żel jest bardzo tani przetestowałam bardzo dużo żel i globulek ale to one tylko nawilżane a Feminum Fit dopochwowy jest dosyć kwaśny dlatego likwiduje grzyby i bakterie i zapobiega No to chyba wszystko Pozdrawiam serdecznie i zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to wszystko czytam to mam to samo, ciagle nawracące infekcje ja juz od prawie dwóch lat sie lecze, dramat, wszystko chyba probowalam, gynazol, clotclimazolum, nystatyne, macmiror, trioxal doustanie no wszyyyystko, nawet robione dla mnie specjalne leki, wiem ze powinnam przejsc na diete bezcurkowa i bezprzecznicną ale cholera mam za malo sily w sobie, mi jeszcze moj niezawodny ginekolog dr jankowski, zalecil odstawienie tabletek, bo powidzial ze to tez moze byc powod, odstawilam od tego miesiaca dalej sie lecze bo mam pol roczne leczenie i poki co kurcze  powiem Wasm, ze jest lepiej- takze pomyslcie tez o tabletkach anty oraz o reczniku- nie podcierajcie sie tam nim najlpiej jakims recznickiem papierowym, unikacjei kapieli, sauny, basenow, i polecam tantum rose!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latorość

A próbowałaś Medivag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapustaaa

medivag to chyba włanie przy grzybicy jest polecany? Pamiętam że jak miałam infekcję okolic intymnych to brałam na noc te kapsułki dopochwowe i bardzo to łagodziło dyskomfort i pieczenie, można też profilaktycznie je stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak

tak, mi też polecono Medivag, ale zwykle łączę kapsułki + żel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 
drogie Panie, tak jak zostało wyżej już przeze mnie wspomniane, pomocniczo przy świądzie, zaczerwienieniu i podrażnieniu spowodowanych infekcjami grzybiczymi pochwy zalecam globulki dopochwowe Albivag®. W przebiegu infekcji grzybiczej zalecam stosować jedną globulkę dziennie, przez 15 dni. Dodam, że w pierwszej kolejności zalecam wizytę u lekarza specjalisty, jednak do tego czasu warto pamiętać, że wszystkie produkty marki Kadefarm dostępne są w aptekach, bez recepty.
Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji
Ekspert marki Kadefarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baldatka

Lekarza mam dopiero za tydzień, no nie sposób się umówić z dnia na dzień nawet w LuxMed. Czy ten Albivag jest na receptę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sotka

Albivag nie jest na receptę, możesz kupić pewnie w większoci aptek, ale i tak do lekarza się wybierz, bo jeśli to coś poważniejszego to być może jakiś antybiotyk Ci przepisze a albivag i tak możesz brać wspomagająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

U mnie problemy z infekcjami skończyły się, jak zaczęłam stosować damską prezerwatywę. Pasante Female kupuje na stronie naturalnaplodnosc. I nie martwię się o ciąże oraz infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 
baldatka, zarówno globulki Albivag®, jak i wszystkie inne specjalistyczne, medyczne wyroby ginekologiczne marki Kadefarm, dostępne są w aptekach bez recepty. Dlatego warto po nie sięgnąć, zanim skonsultujesz problem z lekarzem ginekologiem. 
Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji.
Ekspert marki Kadefarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka

Umówilam lekarza ale też termin dopiero na poniedziałek ;( Trochę mi glupio iść rozmawiać z magister w aptece. Mam upławy, lekko mnie swędzi i piecze. Który z leków mam kupić żeby  sobie ulżyć i przetrzymać te parę dni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Mam do wydania 1 opakowanie pimafucin globulki na grzybicę pochwy 3 sztuki. kwiatuszek1900@poczta.onet.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Witam wszystkich, mam do sprzedania lek z amfoterycyna b, (zostało mi po leczeniu)próbowałam wszystkiego i stwierdzam w Polsce nie ma leku na to skutecznego, trzeba,szukać za granicą.. , jest mega skuteczny jeżeli nic nie pomaga spróbujcie tego, lek jest w zawiesinie, jest bezpieczny zero skutków ubocznych, po tyg brania wszystko przeszło jak ręką odjal, oczywiście brałam jeszcze (razem 4 tyg i koniec grzybica) a przede wszystkim skuteczny, lek sprzedaje w cenie zakupu za granicą. Może nie jest tani ale jednak warty bo działa.pozdrawiam Zostawiam e-mail jakby ktoś potrzebował daro.mar@o2.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forgotka

No i znowu sama mam problem. Już nie wiem co mam stosować na ten syf. Dodam, ze wizytę do ginekologa mam za miesiąc ale chciałabym kupić sobie jakiś środek,  który rzeczywiście mi pomoże.Co stosowałam:

-gineintima
-iladian direct plus
-provag
-invag
-Multi gyn-actigel

Dziewczyny poratujcie tutaj jakąś dobrą rada bo normalnie nie wytrzymam do wizyty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaczem

Może spróbuj się do innego lekarza dostać? Skoro tyle środkow już przetestowałaś to moze warto się przepisać? Robiłaś swoją drogą jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szprycowana

Przy nawracajacym problemie powinnas udac sie do lekarza. Ja tez swego czasu stosowalam rozne srodki na infekcje a mimo to wracala, poszlam do gina mialam badanie plus cytologie a potem kolposkopie bo cyto nie wyszla prawidlowa. Ostateczna diagnoza to grzybica i HPV, na wirusa dostalam zalecenie stosowania zelu papilocare a na grzybice tabletki doustne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forgotka

No właśnie zastanawiałam się aby się przepisać ale chodze do mojej pani ginekolog już od dawna i nie mam zaufania do innych, akurat jest na urlopie tak więc będzie wolna za miesiąć. Pozostaje mi jedynie czekać. Badania? Jakie? No wlaśnie myslałam, że lekarka mi je pobierze na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forgotka

Noszę bawełnianą bieliznę, jak również podmywam się speclanym płynem do higieny intymnej. Na basen już długo nie chodzę. Dzięki za namiary, poczytam i może faktycznie zrobię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

U mnie nawracające zakażenia grzybicze spowodowane były antykoncepcją, zmieniłam i jest ok, teraz zabezpieczam się diafragma caya 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papilotka

może warto w takich sytuacjach pomyśleć o dokładnej diagnostyce?

za darmo przewlekłą grzybicą pochwy zajmują się w Katowicach w Angeliusie - mi pomogli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2018 o 19:31, Gość gość napisał:

Pierwsza rzecz zapuść bobra. Włosy umożliwiają dostęp powietrza, co jest korzystne. Oczywiście higiena, podmywanie się, mycie to podstawa. Druga - gotowanie bielizny. Często zarodniki grzybów żyją sobie w pralce i jeśli stosujemy oszczędne programy piorące, to zakażamy się przy okazji prania. Oczywiście bielizna sto procent bawełny. Trzecia, starasz się nie siadać na deskę w toaletach w pracy, u znajomych. To samo dotyczy twojego męża. Dużo zarażeń jest właśnie poprzez toalety, z których korzystają inne osoby. Zarazić się możesz nawet w taki sposób - mąż otwiera drzwi toalety, na których jest grzybek, przenosi grzybka na siusiaka, a później siusiakiem aplikuje ci go podczas seksu. Dlatego tak ważne jest mycie rąk przed załatwianiem się (żeby z klamki nie przenieść) i po załatwianiu się. Aha, jeśli się podmywasz, to mydło undecylenowe, w ostateczności siarkowe.

Padłam ze śmiechu jak to przeczytałam😁 przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzybica ustąpi za pół roku do roku brania globulek dopochwowych i doustnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×