Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobiety mające pytania na temat starań o dziecko pomogę

Polecane posty

Gość gość

Proszę kierować tu wszystkie pytania ,które was nurtują. Postaram się pomóc i jakoś doradzić. Pomogę zdiagnozować niektóre objawy i dać wskazówki co dalej robić. Niech to forum nie opiera się tylko na chamstwie i wyzwiskach. Proszę pamiętać, że nie jestem lekarzem posiadam sporą wiedzę na ten temat i dalej się w to zaglebiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robic jezli bo obu stronach badania potwierdzaja ze mozemy spokojnie poczac dziecko a od 2 lat nic nie wychodzi, bo tak zwana bariera psychiczna uniemozliwa zaplodnienia. Mąż i ja przeszliśmu wszystki badania na płodność ja miałam nawet robione badanie drożność jajawodów. Wszystko z nami w porzadku wiec czemu nie mozemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz123
To jest naprawdę ciężka sprawa.Jest to tzw. niepłodność idiopatyczna.Para usilnie starająca się o dziecko produkuję u siebie barierę która niestety daje odwrotny skutek.Każdy mówi aby odpuścić wiem że może to być prawda choć dla osób tak bardzo pragnących dziecka jest to praktycznie nie możliwe.Może warto zająć się czymś innym,czytałam kiedyś,że wiele par poprostu kupiło sobie zwierzaka i poświęcali mu tyle czasu i dali tyle miłości że na chwile zapomnieli i w tych momentach się udawało.Piszesz,że miałaś wszystkie badania.Czy wykonywałaś badanie na wrogość śluzu?Masz 100% pewność,że pęcherzyki pękają?Twoje endometrium ma odpowiednią grubość do zagnieżdżenia zarodka?Progesteron jest na tyle wysoki aby utrzymać ewentualną ciąże? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam badanie sluzu jest dobry. Monitoring cyklu mialam kilkakrotnie-pecherzyki pekaja. Ogolnie juz mam dosc tego wszystkego. Na te monitoringi juz mi sie nie chce chodzic. Zwierzaka mamy kot od dawna od 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co robic jezli bo obu stronach badania potwierdzaja ze mozemy spokojnie poczac dziecko a od 2 lat nic nie wychodzi, bo tak zwana bariera psychiczna uniemozliwa zaplodnienia. Mąż i ja przeszliśmu wszystki badania na płodność ja miałam nawet robione badanie drożność jajawodów. Wszystko z nami w porzadku wiec czemu nie mozemy??? xxx jak to co zrobic-do psychologa, na co wy własciwie czekacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiesz123
Może jakieś nowe hobby?Lub może stymulacja owulacji? Mimo że masz własną owulacje przy stymulacji powinno być więcej pecherzykow przez co wieksza szansa na ciążę. Może spróbujcie inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wiesz co to jest nieplodnosc idiopatyczna? Uwazasz się za eksperta, a piszesz takie bzdury, ze głowa mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem. Jest to niepłodność o niewyjasnionej przyczynie. Para starajaca się o potomstwo ma wszystkie wyniki w normie a pomimo tego w dalszym ciągu nie ma ciazy. Nie potrzebuje tu kometarzy osób nie zainteresowanych tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×